Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Obozy sportowe piłka nożna
|
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 72
Liczba wątków: 72
Dołączył: 25.03.2022
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Hej, wiem, że teraz trzeba już rok wcześniej rezerwować obozy sportowe piłka nożna, dlatego szukam fajnego obozu dla dziecka. Znalazłam https://atp-warszawa.pl, ale chciałabym poznać opinię na temat jakości ich zajęć? Polecacie? Trenerzy mają podejście do dzieci?
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,363
Liczba wątków: 10
Dołączył: 21.02.2021
Reputacja:
1
Płeć: Mężczyzna
Gdy akurat nasze dziecko lubi takie wyjazdy to ja jestem zdania, że jak najbardziej na pewno warto jest z takich możliwości skorzystać. Sam nawet na jednej ze stron www miałem okazję przeczytać wpis gdzie bardzo dobrze napisano o tym na którą kolonię najlepiej wysłać nasze maluchy. Są to moim zdaniem ważne sprawy.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 41
Liczba wątków: 3
Dołączył: 16.10.2022
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Cześć, mój syn uwielbia piłkę nożną i dostał propozycję wyjazdu na obóz sportowy latem do Hiszpanii. Jestem za tym,by się rozwijał, jednak nie wiem czy stać nas na taki wyjazd. Staram się być na bieżąco ze śledzeniem tego jakie są przeliczniki walutowe i obecnie wyglądają tak http://www.cenaeuro.pl/cena-euro-w-srode...pln-30-11/ Myślicie, że sytuacja zmieni się do lata? Bardzo bym chciała, bo chcę, by mój syn miał przygodę życia na obozie sportowym.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 290
Liczba wątków: 0
Dołączył: 23.01.2023
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Moim zdaniem jak najbardziej dobrym pomysłem jest to, by od młodości zachęcać dzieci do uprawiania sportu. To na pewno będzie miało dobre konsekwencje w przyszłości. Na stronie https://faktykrakowa.pl/20221223337367/j...dla-dzieci widziałem informacje na temat doboru worków treningowych dla maluchów. Jakie macie zdanie na ten temat?
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości