Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z koncentracją
#1
Witam wszystkich,
chciałabym podzielić się z wami moją historią, bo być może jest tu ktoś taki, co ma podobny problem i nie może znaleźć rozwiązania. Otóż chodzi tutaj o ogromny problem z koncentracją, a co za tym idzie z nauką. Zmagałam się z tym problemem właściwie od gimnazjum. Wcześniej nauka przychodziła mi bardzo łatwo, a nagle ogromną trudność zaczęła mi sprawiać nawet nauka najprostszych regułek. Później było tylko gorzej, aż w końcu stało się niemożliwe, żebym nauczyła się trzech słówek z języka obcego. Kiedy nie mogłam przejść z klasy do klasy, moi rodzice byli już naprawdę załamani i zabrali mnie do psychologa http://psychologgniezno.pl/. I wiecie co? To była najlepsza decyzja, jaką mogli podjąć. Psycholog zdiagnozował źródło moich problemów i nauczył mnie skutecznie się uczyć. Dzięki temu teraz kończę moje wymarzone studia, na których już nigdy nie miałam problemu ze zdaniem egzaminu. Jeśli macie podobny problem, jak ja kiedyś, poczytajcie http://psychologgniezno.pl/oferta/ i dajcie sobie pomóc! Smile
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Faktycznie - pomoc psychologa może w takiej sytuacji okazać się bezcenna. Jeśli interesuje Cię terapia indywidualna to polecam Ci też rozejrzeć się tu: http://melka-roszczyk.pl/terapia-indywidualna/. Pani Melka-Roszczyk ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie.
Odpowiedz
#3
Faktycznie, dzisiaj stanowi to poważny problem, szczególnie gdy człowiek musi pracować na najwyższych obrotach. Najlepiej będzie, jeśli skorzystacie ze wsparcia takich psychologów jak http://rodziceidzieci.com/psycholog/natalia-gutowska byście mogli powrócić do pełnej sprawności intelektualnej. Nie ma sensu z tym zwlekać.
Odpowiedz
#4
Czasem problemy z koncentracją w ciągu dnia biorą się wyłącznie z tego, że jesteśmy znerwicowani, albo nie wysypiamy się. To główne przyczyny tego stanu rzeczy. O ile na problemy ze snem możemy coś zaradzić (tu macie https://opinie-konsumentow.pl/kalms-czy-...sypianiem/ obszerny wpis o tym) , to z nerwicą nie jest tak łatwo się porachować. Tu konieczny jest lekarz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości