Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podróże służbowe
#1
Szukamy sposobu na optymalizację podróży służbowych. Nasi pracownicy podróżują w zespołach kilkuosobowych, czasem podróżują autem a czasem pociągiem. Zastanawiam się, czy bus 9 osobowy wynajem Warszawa nie byłby najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego akurat takie rozwiązanie? Wszyscy podróżują razem, jest małe ryzyko, że coś się stanie, jak również minimalizuje się koszta i czas, kiedy pracownicy są poza firmą.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ale przecież dzisiaj jesteście w stanie zorganizować podróże na wiele ciekawych sposobów. Wszystko zależy od Waszej kreatywności. Najlepiej zajrzeć do http://patchworkhostel.pl/udogodnienia/ bo takie hostele świetnie wpisują się w wyjazdy służbowe. Miejcie to na uwadze.
Odpowiedz
#3
Polecam wynając jakis wiekszy komfortowy samochód, ja korzystam z wynajem aut sportowych Kraków
Jestem bardzo zadowolony, duzy wybor samochodow, mozna pozyczac bez kaucji, dla klientów stałych są znizki, takze mysle ze to dobra opcja.
Odpowiedz
#4
My mamy zacząć jeździć za granicę, rozmawiać z kontrahentami. Ciekawe, czy to się uda.
Odpowiedz
#5
Ja mam niedługo podróż służbową, ale do końca nie wiem, jak to będzie . Szefowa powiedziała mi tylko, że wylatuję z Polski i na port lotniczy De Gaulle’a się dostanę. A potem mają po mnie przyjechać. Przyznam się, że będzie to moja pierwsza podróż tego rodzaju i troszkę się martwię tym wszystkim, czy podołam, czy odnajdę się na lotnisku i czy dobrze zapakuję walizkę. Muszę na portalu eSky poczytać troszkę o tym, bo tam są różnego rodzaju porady dla podróżujących.
Odpowiedz
#6
W kwestii przewóz paczek do Szwecji najważniejsze to postawić na dobrą firmę, która na tym temacie zna się jak nikt inny Wink dlatego też warto poszukać kogoś, kto odnajduje się w tym temacie bardzo dobrze Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Według mnie warto podróżować dzisiaj pociągiem. Dzisiaj remonty bocznic kolejowych oraz torów pozwalają w dużym stopniu usprawnić tego rodzaju podróże. Pociągi jeżdżą szybko i bezpiecznie.
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#8
Podróże służbowe można też odbywać autobusem.
Zerknij sobie tu https://dworzeconline.pl/info/podroze/rozklad-jazdy
i sprawdź czy nie byłaby to wygodniejsza opcja podróży niż na przykład pociąg.
Na pewno warto to przemyśleć bo autobusy w dzisiejszych czasach dojeżdżają już chyba wszędzieWink
Odpowiedz
#9
Podczas podróży służbowych tych zagranicznych, warto mieć przy sobie trochę obcej waluty. Z pomocą może przyjść kantor online Waluteo w którym można wymieniać waluty również podczas podróży, nie jest się uzależnionym od kantora stacjonarnego. Sprawnie i bezpiecznie, obsługa ma spore doświadczenie w prowadzeniu takiego biznesu.
Odpowiedz
#10
Witam,co sądzicie o tym,aby dowiedziec sie czegos wiecej na temat orzwozu marynarzy. Niedlugo wraca moj maz i zalezy mi na tym,aby mial zapewniony transport do domu. Mieszkamyw Warszawie,a maz bedzie w porcie w Gdyni. http://www.bus-transport.eu/oferta/przewoz-marynarzy Co o tym sądzicie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama