Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co na bolesne miesiączki?
#1
Jak w temacie, jak sobie z tym radzicie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Kochana, co ja Ci będę długo tłumaczyć, przeczytaj tą publikację http://antykoncepcjanamiare.pl/antykonce...epcyjnymi/ , powiem tylko że odkąd stosuję hormonalną antykoncepcję nie wiem co to bolesne miesiączki Uśmiech
Odpowiedz
#3
Tabletki są super. ja tez je biore i moj problem z bolesnym okresem zniknal
Odpowiedz
#4
hormony odgrywaja ogromna role jesli chodzi o nasze sampoczucie, bóle miesiaczkowe itp, fajny artykuł czytałam otatnio na ten temat https://adamed.expert/badania-zdrowotne/...e-hormony/
Odpowiedz
#5
To prawda antykoncepcja jest w tej kwestii najlepsza. Od kiedy biorę belarę to nie wiem co to ból. Dodatkowo miesiączki są o wiele krótsze. Antykoncepcja skutecznie też usunęła mi trądzik. Więc w moim przypadku same plusy.
Odpowiedz
#6
Ja zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i zapomniałam czym są bolesne miesiączki :p
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Po przetestowaniu wielu metod domowych zdecydowalam sie na hormmony. Lekarz skierowal mnie na badania i dobral tabletki vines. Po nich czuje sie dobrze, libido w normie, okres juz tak nie boli i jest mniej obfity Big Grin
Odpowiedz
#8
Ja tez mam z tym mega problem ale nie chce brac żadnych hormonów. Przy mage bólu biore gardan. Działa szybko i stawia mnei na nogi. Wolę przeciwbólowy lek niz hormony bo hormonami łatwo rozregulowac organizm. 
Odpowiedz
#9
A kojarzysz może taki środek jak Efferalgan? Ja zawsze go biorę, kiedy dopadają mnie silne bóle menstruacyjne i zawsze mi pomaga Uśmiech Dobrze też działa na mnie duża ilość snu i odpoczynku, więc jeśli masz taką możliwość, to polecam Uśmiech
Odpowiedz
#10
Zanim zrobisz cokolwiek by pozbyc sie tego bólu powinnas sie przebadac i sprawdzic czy nie jest to problem gdzies w srodku. Moja siostra miala straszne bole i okazalo sie ze to torbiel jajnika Smutny poczytaj sobei https://tantumrosa.pl/torbiel-jajnika-ro...-leczenie/ i idz do lekarza a on napewno poradzi ci co zrobic by bol zmniejszyc i skieruje na odpowiednie badania
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama