Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry ginekolog
#1
Oczywistym jest to, ze ginekologowi trzeba zaufać i że jak już się do kogoś wybieramy to musi to być ktoś sprawdzony. Dlatego moja znajoma powiedziała mi, ze warto wybrac się do tego centrum https://femimea.pl/doctor/dr-n-med-wojciech-homola/  . Mają tam swietne podejście do swoich pacjentek.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Koniecznie trzeba znaleźć dobrego ginekologa, który ma doświadczenie i będzie w stanie dokładnie nas zbadać i ewentualnie poradzi, jak leczyć daną chorobę. W Białymstoku w klinice https://www.arciszewski.pl/uslugi/ginekologia/ można się dostać na wizytę do specjalisty. Ma on doświadczenie.
Odpowiedz
#3
Jeśli któraś z Was potrzebowałaby pomocy dobrego ginekologa na Śląsku, a dokładniej w Bielsku-Białej, to polecam wybrać się do Centrum Medycznego Danea na ulicy Jaworzańskiej 40 w tym mieście. Przyjmuje tam bardzo dobry specjalista ginekolog (i nie tylko), do którego na wizytę bez problemu możecie się umówić nawet przez telefon Wink
Odpowiedz
#4
Uważam że najlepiej ginekologa szukam po opiniach przyjaciółek. Ja w ten sposób właśnie moją panią ginekolog wybrałam i bardzo ją chwalę. Niedawno byłam u niej po dobór antykoncepcji, przepisała mi belarę i choć bałam się negatywnych objawów to żadnych nie ma. Są bardzo dobrze do mnie dopasowane Uśmiech
Odpowiedz
#5
Dobry ginekolog to taki, który dba o swoje pacjentki i wypisze receptę na tabletki poronne. Niestety, w obecnych czasach każdy lekarz chroni się klauzulą sumienia. Dlatego jeśli szukacie tabletek poronnych, najlepiej zamówić je online - bez zbędnych pytań, podawania powodów itd. Tylko jak już będziecie zamawiać, to uważajcie na stronę: tabletka-poronna.pl ponieważ oni w ogóle nie wysyłają paczek, a płatności pobierają bez żadnych skrupułów.
Odpowiedz
#6
Myślę że tak chociaż dobry ginekolog raczej nie dopuściłby do takiej sytuacji wypisując wcześniej skuteczne tabletki antykoncepcyjne bądź proponując jakąś inną formę zabezpieczenia. Ja teraz mam bardzo troskliwą dr która rozpoznała u mnie endometriozę w szpitalu medicover, dzięki niej moge teraz w miarę normalnie funkcjonować
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Wypadanie narządów rodnych leczenie to bez wątpienia jedno z trudniejszych i bardziej krępujących zjawisk ginekologicznych jakie mogą dotknąć każdą kobietę. Jeśli jesteś w grupie ryzyka lub masz tego typu problem, warto zdobywać wiedzę aby móc odpowiednio podejść do leczenia. Polecam artykuł http://maciejzalewski.pl/artykul/leczeni...y-i-pochwy oraz dorobek doktora w tym temacie.
Odpowiedz
#8
Witam,co sądzicie o tym,aby pojsc do ginekologa,ktory poprowadzi moją ciąże. Zalezy mi na tym,aby ginekolog był kobietą,była rzetelna. Jakis czas temu trafiłam na ginekologa,który był niemiły i opryskliwy. Co sądzicie o tym http://medicapark.pl/ginekologia-i-poloznictwo,16,pl ? Moja koelzanka korzystala z uslug tego ginekologa i jest bardzo zadowolona
Odpowiedz
#9
Nie znam tego ginekologa ale ja nie narzekam na tego w przychodni, zawsze zaleca mi odpowiednie badania na czas a jak coś jest nie tak to zleca odpowiednie leczenie, nawet zalecił mi stosowanie papilocare kiedy zobaczył że cytologia się pogorszyła. Mówi że prawdopodobnie to wina obecności hpv
Odpowiedz
#10
Ginekolog bardzo często musi razić pacjentkom w kwestii infekcji pochwy lub sromu. Niestety przypadków jest wiele, a na takie infekcje wpływają bardzo różne czynniki. Jednym z preparatów, jaki stosuje się na takie dolegliwości jest tantum rosa. Sprawdźcie sobie, bo to lek wydawany bez recepty i z pewnością pomoże.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama