Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medycyna estetyczna
#51
Ja też modelowałam usta w Magicznej Kliniki. Polecam to miejsce za całokształt - ofertę, lekarzy, ceny i tą ich mobilność. Wszyscy, bez względu na miejsce zamieszkania mogą skorzystać z najbardziej dogodnej dla nich lokalizacji. Super Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#52
A czy w trakcie tych konsultacji lekarz sugeruje, co by było dla mnie najlepsze by uzyskać oczekiwane przeze mnie efekty? Tych zabiegów jest w Magicznej klinice sporo, czas zacząć zmieniać się na lepsze, ale można zawrotu głowy dostać...
Odpowiedz
#53
Jeśli chodzi o medycynę estetyczną, to gorąco polecam zabieg o nazwie karboksyterapia. Nie ma skuteczniejszej metody na walkę z cellulitem, jak właśnie ten zabieg. Tutaj: https://klinikamlodosci.com/zabieg/karboksyterapia/ możecie sobie sprawdzić, na jakiej zasadzie przebiega cały proces z wykorzystaniem "cudownego gazu" Uśmiech Według mnie, to idealny zabieg na lato - która kobieta nie chciałaby pięknie wyglądać nad basenem?
Odpowiedz
#54
(22.06.2019, 20:58)terenia napisał(a): A czy w trakcie tych konsultacji lekarz sugeruje, co by było dla mnie najlepsze by uzyskać oczekiwane przeze mnie efekty? Tych zabiegów jest w Magicznej klinice sporo, czas zacząć zmieniać się na lepsze, ale można zawrotu głowy dostać...
Dokładnie tak. Na konsultacjach możesz o wszystko zapytać i rozwiać swoje wątpliwości .Na pewno coś Ci doradzą. Takie spotkanie jest bardzo potrzebne szczególnie wtedy, kiedy pierwszy raz decydujemy się na jakiś zabieg.
Odpowiedz
#55
W Wilmedzie w Warszawie jest Klinika Urody. Siostra miała u nich robione modelowaniu pośladków. Zawsze miała na tym punkcie kompleksy, a teraz po zabiegu minęły. Efekty są naprawdę zauważalne, teraz jej pupa w spodniach prezentuje się super Uśmiech
Odpowiedz
#56
Ja robiłam botoks i usta. Efekt utrzymuje się w zależności od zabiegu. Konsultacja jest zawsze wcześniej wiec uzyskasz odp na wszytskie pytania.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#57
No własnie tez myślałam o modelowaniu ust, jeśli to szybki i bezbolesny zabieg to skorzystam z promocji, akurat jest zniżka na ten zabieg Uśmiech
Odpowiedz
#58
ja od zawsze marzyłam o ładnych i pełnych ustach, niefługo ide na zabieg, ale na razie musze trochę je podleczyć, bo mam strasznie suche i spierzchnięte https://nonamewoman.com/spierzchniete-su...-zaradzic/ te usta więc na spokojnie Uśmiech Znalazłam kilka trików jak dbac o usta i w sumie efekty już widać
Odpowiedz
#59
Ja tak samo ale też bałam się żeby nie było efektu przerysowania i żeby to wyglądało naturalnie, dlatego wybrałam dobrą i sprawdzoną klinikę  https://artederm.pl/ bo wiem że tam są świetni specjaliści i wyjątkowa bardzo przyjazna pacjentom atmosfera
Odpowiedz
#60
Jeśli szukasz specjalistów z zakresu medycyny estetycznej w Wrocławiu to koniecznie zapoznaj się z ofertą kliniki https://lukaszmichalak.pl/ Ich domena to ortopedia i medycyna estetyczna ale nie brakuje także usług z zakresu laseroterapii i skleroterapii. Zabiegi są pod nadzorem najlepszych specjalistów i na najlepszym sprzęcie. Swoją pracę traktują jak powołanie i zawsze znajdą rozwiązanie twoich problemów za atrakcyjną cenę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama