Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pożyczki dla zadłużonych
#1
Osoby zadłużone, mające niewystarczającą zdolność kredytową na zaciągnięcie pożyczki mogą mieć nie lada problem, gdyż zaciągnięcie kredytu w banku może być w ich przypadku. Na szczęście chwilówki w tej sytuacji są nie jedynym rozwiązaniem - równie dobrze można zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej, która zazwyczaj jest nisko oprocentowana i której spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat. Można o nich przeczytać pod adresem https://www.lm.pl/aktualnosci/informacja..._concashpl
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Osoby zadłużone mogą zdecydować się na chwilówki dla zadłużonych - niestety, mając nieciekawą historię w BIK, na kredyt w banku nie można liczyć... Zdecydowanie lepiej skorzystać wtedy z oferty firm prywatnych...
Odpowiedz
#3
Zadłużeni mają to do siebie, że już mają niekorzystny bilans w finansach. Zapożyczanie się na następne kwoty na pewno w tym nie pomoże. Powiem więcej, jak przeczytałam na blogu Spiralazadluzenia może znacznie pogorszyć sytuację. Lepiej zapytać o pomoc jakąś firmę, która ma doświadczenie w oddłużaniu i zajmuje się tym. Tak jest bezpieczniej dla siebie i rodziny.
Odpowiedz
#4
Ciężko jest wyjść z długów. Często kiedy nie mamy możliwości już spłacania kredytów sięgamy po chwilówki lub inne pożyczki, które mają wysokie oprocentowanie. Co jest dla nas jeszcze większym zagrożeniem. Ja ostatnio odkryłam firmę https://habzafinanse.com.pl/
dzięki, której wyjście z długów jest możliwe. Jeżeli poszukujecie wsparcia finansowego to warto się do nich zgłosić.
Odpowiedz
#5
To prawda, że mając zadłużenie, bank prawdopodobnie odmówi udzielenia kredytu. Natomiast pozabankowa firma pożyczkowa również może nie zgodzić się na przyznanie pożyczki zadłużonemu. Pomimo, że firmy te nie skupiają się aż tak bardzo na zdolności kredytowej klientów to jednak jakąś weryfikację muszą przeprowadzić, bo przecież nie będą pożyczać w ciemno. Nawet przeglądając przysłowiowe pożyczki bez BIK należy mieć na uwadze, że pożyczkodawca zerknie do baz dłużników, żeby sprawdzić czy przypadkiem nie popadliśmy w zbyt duże tarapaty. Także pomimo, że chwilówek bez BIK nie brakuje, co można sprawdzić chociażby tutaj to jednak zawsze należy postawić się w miejscu pożyczkodawcy i zastanowić, czy sami byśmy pożyczyli pieniądze takiej osobie jak my.
Odpowiedz
#6
(23.07.2019, 14:41)Jazzy napisał(a): To prawda, że mając zadłużenie, bank prawdopodobnie odmówi udzielenia kredytu. Natomiast pozabankowa firma pożyczkowa również może nie zgodzić się na przyznanie pożyczki zadłużonemu. Pomimo, że firmy te nie skupiają się aż tak bardzo na zdolności kredytowej klientów to jednak jakąś weryfikację muszą przeprowadzić, bo przecież nie będą pożyczać w ciemno. Nawet przeglądając przysłowiowe pożyczki bez BIK należy mieć na uwadze, że pożyczkodawca zerknie do baz dłużników, żeby sprawdzić czy przypadkiem nie popadliśmy w zbyt duże tarapaty. Także pomimo, że chwilówek bez BIK nie brakuje, co można sprawdzić chociażby tutaj to jednak zawsze należy postawić się w miejscu pożyczkodawcy i zastanowić, czy sami byśmy pożyczyli pieniądze takiej osobie jak my.

Też byłam zadłużona i zastanawiałam się nad tematem wzięcia szybkiej pożyczki gotówkowej, czy to dobry pomysł, czy dam radę spłacić itd. Na szczęście wszystko udało się ogarnąć bez problemu i byłam zadowolona z chwilówki.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Mi nie chcieli dać właśnie w banku nawet niewielkiej pożyczki. Przeszkodą była umowa zlecenie przede wszystkim. Na szczęście są firmy pozabankowe gdzie takich formalności i wymagań nie ma. Na przykład na https://kokos.pl/ udzielają takich pożyczek. Szybko, bezpiecznie na prostych z góry określonych zasadach. Zero ukrytych kosztów.
Odpowiedz
#8
Dużo teraz takich ofert. Tak naprawdę wiele firm, nie zwraca większej uwagi, czy masz już jakieś długi. Ważne żebyś świadomie zobowiązał się do spłacania rat ich pożyczki. Warto też dokładnie zapoznać się z treścią umowy, a na początek przeczytać chociażby taki artykuł "Ekspresowa chwilówka co powinieneś o niej wiedzieć" https://www.intratka.pl/blog/ekspresowa-...j-wiedziec
Odpowiedz
#9
Długi są zawsze nieprzyjemne. Trzeba się ich pozbyć tak szybko, jak to możliwe. Na przykład weź inny dług, ale już pod korzystnymi odsetkami, aby nie było tak bolesne, aby oddać później. Sprawdź wszystkie oferty na https://pozyczkibaza.pl/pozyczki-pozabankowe-dla-firm/
Odpowiedz
#10
Pożyczka dla zadłużonych to już trochę niebezpieczne rozwiązanie, gdyż stanowi kolejny dług. W takim przypadku, jeśli już się na to decydować, to powinniśmy wybrać najkorzystniejszą ofertę. Znalazłam ciekawy artykuł dotyczący pewnej wyszukiwarki: Porównywanie chwilówek - gdzie co i jak? http://www.7dak.pl/porownywanie-chwilowek-gdzie-i-jak/ Warto najpierw rozejrzeć się na rynku. Później wybrać najlepszą pożyczkę Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama