Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapakować dziś, wysłać za pół roku
#2
( 5 godzin(y) temu)leopold45 napisał(a): Chcemy wcześniej przygotować większą partię produktów sezonowych, żeby w szczycie sprzedaży tylko naklejać etykiety i wysyłać. Obawiam się jednak, czy wielomiesięczne przechowywanie gotowych paczek nie odbije się na ich stanie.

To dobry moment, żeby przemyśleć nie tylko sam karton, ale również warunki składowania, sposób ustawiania paczek i materiały znajdujące się bezpośrednio przy produkcie. Przed uruchomieniem takiego systemu przeczytałbym https://wroclife.pl/artykul/8216/jak-prz...transportu – dzięki temu można przygotować opakowanie jednocześnie na kilka miesięcy oczekiwania i późniejszą podróż do klienta.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zapakować dziś, wysłać za pół roku - przez Mirabella - 5 godzin(y) temu

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.