Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perfumeryjne nowości
#1
Hejka! 4 lata używałem jednych i tych samych perfum, zapach nadal mi się podoba, ale potrzebuję zmian tym bardziej, że zaszły też one w moim życiu. Rozglądam się więc za perfumeryjnymi nowościami. Natrafiłem m.in. na propozycje Jimmy Choo:  https://perfumy.pl/firm-pol-36-Jimmy-Choo.html nie znam tej marki, ale słyszałem, że kompozycje są interesujące, w sam raz dla dynamicznych, aktywnych ludzi- takich ja ja. Jak myślicie, na pewno nie będę rozczarowany?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Wiadomości w tym wątku
Perfumeryjne nowości - przez Fillip - 18.05.2020, 13:24
RE: Perfumeryjne nowości - przez modelka - 22.05.2020, 13:33
RE: Perfumeryjne nowości - przez antoni21 - 28.05.2020, 23:13
RE: Perfumeryjne nowości - przez mondek24 - 19.08.2020, 13:55
RE: Perfumeryjne nowości - przez bohunn - 03.10.2020, 19:06
RE: Perfumeryjne nowości - przez Alex - 17.10.2020, 16:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama