Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
remonty mieszkań kraków
#10
Właśnie szukałem jakieś solidnej firmy budowlanej w Krakowie. Takie polecenie zdecydowanie mi się przyda. Przy większości firm znalazłem opinie poprzednich klientów, ale moim zdaniem wyglądały na kupione albo napisane przez samego właściciela. Taka rekomendacja użytkownika z forum jest wart dużo więcej. Teraz mogę rozplanowywać remont. Mimo że ta firma prezentuje się naprawdę super, to pamiętajcie, żeby sprawdzać budowlańców z pomocą usług rzeczoznawcy budowlanego. Tylko wtedy macie pewność, że firma nie oszukuje na kasę i rzetelnie realizuje swoje zadania. Taki nadzór oferuje ekspert budowlany dr. inż. Przemysław Stawiarski. https://stawiarski.pl/rzeczoznawca-budowlany-krakow.php - Tutaj znajdziecie o nim więcej informacji.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
remonty mieszkań kraków - przez Pszczółka77 - 05.06.2020, 16:22
RE: remonty mieszkań kraków - przez marelnawro - 06.06.2020, 15:21
RE: remonty mieszkań kraków - przez mondek24 - 26.08.2023, 21:57
RE: remonty mieszkań kraków - przez strits - 02.09.2023, 17:19
RE: remonty mieszkań kraków - przez Kala89 - 03.09.2023, 23:50
RE: remonty mieszkań kraków - przez Szymon31 - 04.09.2023, 15:52
RE: remonty mieszkań kraków - przez TomeKMM5 - 05.09.2023, 14:20
RE: remonty mieszkań kraków - przez Snowee24 - 14.12.2023, 02:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama