Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
kto telewizor nie ma?

Telewizor-kto nie ma?
Czy jest ktoś z was kto nie ma telewizora i nie ogląda w ogóle telewizji?
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Jeszcze mam telewizor ale oglądam tv coraz mniej.
Odpowiedz
Kiedyś ktoś by powiedział ... Jak można żyć bez telewizora ...
Dziś to raczej ... Jak żyć bez YT i innych wynalazków ;-)
Odpowiedz
Teraz prawie wszystko można znaleźć w internecie ale jak na razie jeszcze telewizor posiadam.
Odpowiedz
U mnie niby stoi takie ustrojstwo ale prawda jest taka, ze nie ma ani czasu aby oglądać ani specjalnie ochoty(kochane reklamy!!)
Zapraszam na mojego malutkiego tyciego bloga poświęconego wakacjach w Anglii: Wycieczki po Anglii
Odpowiedz
U mnie to bardziej telewizor pełni funkcję mebla bo bardzo mało go oglądam ale sprzedać go nie chcę bo będzie trochę pusto w pokoju.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

U nas bardzo dużo się ogląda tv, dlatego bez niego by się chyba nie obeszło Uśmiech ostatnio nawet z mężem kupiliśmy nowy, 50 calowy sprzęt, tak naprawdę przez przypadek, bo gdzieś w Internecie trafiliśmy na nową gazetkę promocyjną Media Expret i stwierdziliśmy, że taką okazję trzeba wykorzystać Uśmiech Fajne promocje mają, polecam! Z resztą sprawdźcie sami: https://www.ceneo.pl/gazetki/gazetka-media-expert
Odpowiedz
Ja w sumie telewizor mam, ale telewizji nie mam. Telewizor służy mi do tego, żeby połączyć go z komputerem i na fajnym dużym ekranie obejrzeć film. Telewizja moim zdaniem strasznie pochłania czas. Poza tym tam nic nie ma. Owszem jest kilka kanałów, które warto oglądać, ale zawsze było mi szkoda płacić za cały pakiet dla 2 czy 3 programów właśnie.
Regały do magazynu, które musisz mieć
Odpowiedz
Żeby oglądać telewizję nie trzeba mieć telewizora Język teraz jest telewizja online - https://www.inea.pl/superdodatki/dla-ciebie/online-tv wystarczy mieć internet i mozna odpalić coś sobie na kompie
Odpowiedz
Hej Uśmiech Ja też nie mam telewizora i korzystam z TV online Uśmiech Świetna sprawa, ponieważ dzięki temu zaoszczędziłamna kupnie telewizora i zainwestowałam w lepszy komputer i monitor Uśmiech Oglądam online na https://telewizja-online.net/kontakt.html
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama