Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
akcesoria grillowe
#1
Hej! Znajoma ostatnio poleciła mi akcesoria grillowe . Macie? Używacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
ano niedługo start sezonu grillowego, ja się nie mogę doczekać! Uśmiech
Odpowiedz
#3
Jak masz trochę czasu to warto zajrzeć na https://koler.pl/ super wybór jeśli chodzi o porządne grille gazowe w różnych wersjach. Niezła cena, miła obsługa i w końcu nie mogę doczekać się grillowania kiedy znowu odpalę naszego RELISH v2 4+1
Odpowiedz
#4
My będziemy chcieli kupić do naszego nowego lokalu grill ceramiczny . Zastanawiam się, czy sprawdzi się ten ze sklepu gastromania.pl. Może macie jakieś doświadczenie z takim urządzeniem i moglibyście w tej kwestii coś doradzić? Ja dopiero jestem na początku drogi z działalnością gastronomiczną i jeszcze nie we wszystkich sprzętach tak dobrze się orientuję.
Odpowiedz
#5
Ja zastanawiam się nad akcesoriami do grillowania firmy Landmann. Brat kupił do swojego domu i bardzo sobie chwali.
Odpowiedz
#6
Ja kupiłem ostatnio grill do ogrodu. Na razie bez akcesoriów, ale one też są w planie. Powoli zaczynam urządzać nowy dom, a co za tym idzie również ogród. Macie jakieś ciekawe rady i pomysły?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Świetne gadżety do grilla ma w swojej ofercie firma Grillbox z Piasku. Ja poznałam ich dzięki ich ekologicznym zestawom do grilla - w skład takiego zestawu wchodzi biodegradowalny jednorazowy grill, talerzyki, kubki i sztućce (również biodegradowalne). Potem kupiłam też meble ogrodowe, które są eleganckie i wygodne, i na wakacyjne wieczory na świeżym powietrzu sprawdzają się idealnie. Polecam wszystkim fanom grillowania i spędzania ciepłych wieczorów w ogrodzie! Uśmiech
Odpowiedz
#8
A jakiego grilla mam kupić do siebie na ogród? Macie jakieś fajne oferty? Bo ta https://gardenspace.pl/grille-ogrodowe mi się spodobała jak szukałem, mają grille gazowe duże, takiego właśnie bym potrzebował. Zamawiał ktoś z was już coś od tego producenta?
Odpowiedz
#9
Wiesz co, ja na Twoim miejscu sprawdziłabym oferty sklepów internetowych takich jak boma-agd.pl Z tego co widziałam, to mają naprawdę szeroki asortyment jeśli chodzi o wyposażenie kuchni czy jadalni, więc całkiem możliwe że znajdziesz u nich to , czego szukasz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama