Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje 2022
#51
W sumie ja to jadę nad jezioro i mam nadzieje, że w miejscu, które wybrałam, tak naprawdę będą pomosty pływające , bo ja bez tego to nie dam rady sobie po prostu tego wszystkiego ogarnąć. No i ja mam nadzieję, że uda nam się coś w tym kontekście się wcześniej dowiedzieć. Wiem, że mogą być betonowe, albo na przykład stalowe. Co jeszcze winnam wiedzieć?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#52
Jeśli szukasz męskiej bluzy, która będzie uniwersalna, polecam artykuł na https://kafeteria.pl/27494,bluza-meska-k...propozycji Moim zdaniem, znajdziesz tam kilka świetnych propozycji.
Odpowiedz
#53
Ja z ręką na sercu mogę polecić biuro Konsorcjum.pl - nigdy wcześniej nie byłam tak zadowolona z usług jak u nich. W tym roku byliśmy w Indiach na wycieczce "Mozaika Indii". Nie ukrywam, że najbardziej zachwyciły mnie widoki, ale też wizyta w Mumbaju. Cały program był ciekawy i dopracowany. Lecieliśmy bezpośrednio z Polski z polskim pilotem, a bagaże mieliśmy w cenie. Biuro też pomogło nam z wizami, więc ten aspekt mieliśmy z głowy. Mega polecamy!
Odpowiedz
#54
Ja z całego serca polecam wycieczkę z Konsorcjum.pl - Argentyńska Mozaika. To jest jak przeniesienie do innego świata. Wycieczka kompletna – zawiera wszystko to, co najwspanialsze w Argentynie – cudne Buenos Aires i tamtejsze tango show, lodowce, słynne Wodospady Iguassu i jeziora u podnóża Andów. WSPANIAŁE!
Odpowiedz
#55
Nie ma słów, które mogłyby opisać wspaniałość wyjazdu z Konsorcjum.pl do Afryki Południowej! Obsługa była doskonała, a rejs statkiem pozwolił nam zobaczyć piękno tego kontynentu z zupełnie nowej perspektywy. Safari w Parkach Narodowych Chobé i Matusadona to było coś niesamowitego!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama