Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sklep
#21
Kiedy szukałam zabawek dla moich dzieci, oferta tego sklepu https://www.taniaksiazka.pl/klocki-lego-...11523.html była najbardziej rozbudowana. Ceny są przystępne, więc zazwyczaj składam od razu większe zamówienie. Plusem jest również ekspresowa dostawa i bezproblemowe zwroty.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Właśnie ja ostatnio rozglądałam się za dobrym sklepem gdzie można kupić dzianiny, zależało mi na tym by to był sklep online, ponieważ w ten sposób można na spokojnie dokonać zakupu. Widziałam też, że dosyć dużą ofertę posiada Cotton Stories może wam przypadnie do gustu
Odpowiedz
#23
Jeżeli chcielibyście przygotować swój sklep internetowy na wyprzedaży z okazji Black Friday, to tutaj https://3lp.eu/jak-przygotowac-sklep-int...ck-friday/ bez wątpienia znajdziecie wiele przydatnych informacji na ten temat. Polecam tam zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani informacjami tam zawartymi. Można się stamtąd naprawdę wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć
Odpowiedz
#24
Przede wszystkim w sklepie będą Wam potrzebne solidne i pojemne meble. Jeśli planujecie sprzedaż produktów spożywczych, cukierniczych czy piekarniczych to dobrze jest także wyposażyć sklep w specjalne lady, jak np. te z oferty https://jamp.com.pl/oferta/gabloty-lady-sklepowe/ .
Odpowiedz
#25
Jeśli prowadzicie własny sklep stacjonarny i zastanawiacie się w jaki sposób zwiększyć sprzedaż to poczytajcie ten artykuł o Visual Merchandising https://ergostore.pl/blog/visual-merchan...go-sklepu/ . Z materiału dowiecie się co to jest Visual Merchandising i jak wykorzystać go do rozwinięcia sprzedaży.
Odpowiedz
#26
Marketing zapachowy w sklepie to skuteczna strategia, która może wpływać pozytywnie na doświadczenie klientów i zwiększać sprzedaż. Dobrze dobrany zapach do sklepu może tworzyć przyjemną atmosferę, wywoływać pozytywne emocje oraz skłaniać klientów do dłuższego przebywania w sklepie. Ponadto, skoncentrowane i charakterystyczne aromaty mogą zwiększać rozpoznawalność marki, tworząc unikalne wrażenia związane z zakupami. Wprowadzenie marketingu zapachowego może być kluczowym elementem budowania lojalności klientów poprzez stworzenie spersonalizowanego i pamiętnego środowiska zakupowego.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
W sklepie ważną sprawą jest klimatyzacja do sklepu. Odpowiednia klimatyzacja w sklepie nie tylko zapewnia komfort termiczny dla klientów, ale także może istotnie wpływać na ich zachowanie i decyzje zakupowe. Dobra regulacja temperatury może utrzymać optymalne warunki dla produktów, zwłaszcza w przypadku artykułów spożywczych czy kosmetyków, co jest kluczowe dla ich trwałości i jakości. Ponadto, komfortowe warunki termiczne mogą zachęcać klientów do dłuższego pobytu w sklepie, zwiększając szanse na dokonanie zakupów oraz pozytywne doświadczenie, które mogą skojarzyć z daną marką.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama