Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawo jazdy Lublin
#1
Interesuje mnie taka opcja jak nauka jazdy lublin. Chciałabym zapisać się na kurs ale nie wiem do jakiej szkoły jazdy. Zastanawiam się nad wyborem ośrodka szkoleniowego Kursor: https://www.kursor.edu.pl/. Znacie to miejsce?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W Lublinie jest jeszcze http://www.oskefekt.lublin.pl/cennik-i-promocje i powiem ci szczerze, że mają świetną opinię wśród kursantów. Co ważne - zdawalność jest tutaj naprawdę na wysokim poziomie, a na takie rzeczy też trzeba zwracać uwagę. Oczywiście decyzję podjmiesz sama, ale warto się tutaj dobrze zastanowić.
Odpowiedz
#3
Prawo jazdy super sprawa, już nawet nie wyobrażam sobie jak to by było bez. Życie bez samochodu jest skomplikowane, ciągle czekasz na przystankach. Chociaż egzamin był dla mnie nerwowy, potem wyrabianie dokumentu, robienie zdjęcia. Na szczęście wszystko za mną Uśmiech i uważam że prawko jest potrzebne każdemu Uśmiech
Odpowiedz
#4
Po drugiej stronie kraju natomiast, w Poznaniu, jest bardzo dobra szkoła - http://www.zdajprawko.pl/. Jeśli chcecie bezproblemowo zdać egzamin to polecam się tam wybrać.
Odpowiedz
#5
A wiecie o tym, że na stronie https://www.dokumenciki.online/ można sobie zamówić coś takiego jak kolekcjonerskie prawo jazdy? Jak to zobaczyłam, to pomyślałam, że to mógłby być na przykład całkiem niezły na pomysł na upominek dla kogoś bliskiego z okazji osiemnastych urodzin - tak dla hecy Uśmiech. A Wy co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#6
Jeśli mowa też o innych miastach to w Łomży fajna szkoła nauki jazdy to OSK BORAWSKI http://osk-borawski.pl Mega fajni instruktorzy, wszystko na wysokim poziomie a jednocześnie z cenami nie przesadzają. Zdałem za drugim razem egzamin, także o czymś to świadczy.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości