Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pryszcze na twarzy. Każdego to dotyka...
#11
Tłusta cera to przypadłość wielu osób i nie tylko młode osoby mają z tym problem. Przez to mogą się pojawiać później wypryski, więc warto pomyśleć o tym, by jakoś sobie pomóc. Także tu  http://www.slodkieokruszki.pl/jak-dbac-o-skore-tlusta/ widziałam ciekawe rady, jak oczyszczać skórę.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Tak, dokładnie, każdy to przechodził, szukał na to sposobów jak na przykład oczyszczanie cząsteczkami węgla https://zyj-zdrowiej.pl/maseczka-z-wegla...ie-twarzy/ i to powinniśmy naszym dzieciakom tłumaczyć. W gimnazjum przecież większość cierpi na to, a śmiech jest, bo są "syfy" . Powinniśmy raczej na to przygotowywać dzieci. A sorka, teraz w klasie 8 i technikum/liceum.
Odpowiedz
#13
Najgorsze po trądziku są blizny, mi ię sprawdził żel silikonowy efekty daje bardzo dobre, blizny są rozjaśnione, gładsze, na pewno sprawzi sie tam gdzie skóra jest w ruchu i ciężko zastosować np. plastry
Odpowiedz
#14
No cóż, niektórzy nie mają żadnych problemów skórnych a inni zmagają się z nimi przez wiele lat. Moim zdaniem warto stosawac naturalne środki do pielęgnacji skóry. Przy problemach typu wypryski bardzo dobrze działa srebro koloidalne https://enaturalnie.pl/niejonowe-nano-sr..._1131.html  . Wystarczy regularnie przemywać nim skórę, gdyż dobrze ją oczyszcza i chroni przed grzybami, pleśniami i bakteriami. Przy regularnym stosowaniu efekty są naprawdę doskonałe.
Odpowiedz
#15
Ja codziennie rano i wieczorem - i nie wyobrażam sobie robić tego rzadziej Uśmiech Najpierw myję żelem do mysia twarzy Enilome, a potem przecieram płynem micelarnym tej samej marki. Super są te kosmetyki jeśli chodzi o skórę wrażliwą, kupuję je w doz.pl i jestem naprawdę zadowolona, także z ich ceny.
Odpowiedz
#16
Nie każdego, ale dużo osób. Ja niestety jestem w tej części, która musi się zmagać z syfami... U mnie bardzo fajnie sprawdza się od niedawna takie serum nawilżająco-detoksykujące od Bielendy z serii cannabidiol. Największy plus właśnie za skład, w którym jest olej z nasion konopii mający m.in. działanie przeciwzapalne i przeciwtrądzikowe
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Nie ma na to reguły. Niekiedy trądzik utrzymuje się dłużej i walka z nim jest bardziej męcząca. Dlatego trzeba sobie jakoś radzić i na pewno też mieć kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Mam rześki tonik lawenda Hildegard Braukmann i po nim moja skóra jest odświeżona.
Odpowiedz
#18
Pryszcze mogą przysporzyć nie lada kompleksów. Ze swojej strony mogę polecić świetne miejsce - Poradnia dermatologiczna Kraków.
Odpowiedz
#19
Zwłaszcza w dorosłym wieku trądzik jest problematyczną sprawą. Bo jak w wieku nastu lat, to traktujemy go jako coś powiedzmy bardziej naturalnego i przejściowego. Różne są sposoby, żeby tego trądziku się pozbyć. Czytałam na przykład na http://antykoncepcjanamiare.pl/tabletki-...ojotokiem/ , że tabletki antykoncepcyjne skuteczenie pomagają się pozbyć trądziku, dużo lepsza cera jest po nich. Wiedziałyście o tym?
Odpowiedz
#20
Tak to prawda ja od kiedy zaczelam stosowac belarę to zszedł mi trądzik. Nawet początkowo o tym nie wiedziałam. Cieszyłam sie ze nie mam bóli miesiączkowych przy stosowaniu anty i że pms mi nie dokucza ze mam zabezpieczenie ale to że zejdzie mi trądzik nigdy bym nie przypuszczała.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama