Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pryszcze na twarzy. Każdego to dotyka...
#1
Niestety problem brzydkiej twarzy prędzej czy później nadchodzi. Często niektóre same nie znikają i trzeba udać się na jakieś skuteczne zabiegi na twarz rzeszów.
W tych nieprzyjemnych dla wyglądu syfom towarzyszą bakterię, które rozmnażają się w dość szybkim tempie.
W wieku dojrzewania warto zadbać o zdrowie, wygląd to drugorzędna sprawa.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Przede wszystkiem trzeba zadbac o higiene i czesto myc swoja twarz. Wtedy bedziemy miec mniej pryszczy. Uzywam kremowej pianki do mycia twarzy HB i pomaga on ladnie oczyscic skore. Od tego trzeba zaczac. A takie kosmetyki tez nie beda nam uczulaly twarzy.
Odpowiedz
#3
Codzienna higiena i pielęgnacja jest istotna. Jednak wiele osób zmaga się z bliznami potrądzikowymi. Wówczas skutecznym sposobem jest zabieg medycyny estetycznej
Odpowiedz
#4
nie każdego, gdybyście dziewczyny widziały jakie ja mam cienie pod oczami i wory.. Całe szczęście, ze mam krem remescar na cienie iw orki pod oczami, bo inaczej byłoby kiepsko.
Odpowiedz
#5
Polecam walczyć z tym od środka także, nie tylko na zewnątrz. A na zewnątrz - korzystacie z lnu? Dzięki właściwościom antybakteryjnym jego nasiona pomagają zwalczać wszelkie egzemy i trądzik. Staram się spożywać regularnie i wydaje mi się że moja skóra jest w dużo lepszej formie, do tego zauważyłam poprawę metabolizmu. Więcej o właściwościach lnu przeczytacie na pilule-minceur warto 
Odpowiedz
#6
.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Niestety ale pryszcze są zmorą wielu nawet dorosłych kobiet. Sama też niestety nie mogę się cieszyć nieskazitelną cerą. Ale poprawę zauważyłam kiedy zmieniłam podkład na znacznie delikatniejszy (Np. krem kryjący - https://www.cocolita.pl/podklady/missha-...am-krem-21). W ten sposób nie obciążam swojej twarzy ani jej nie zapycham. Dzięki temu twarz oddycha i nie powstaje tak wiele wągrów jak wcześniej. A efekt kryjący jest tak samo dobry.
Odpowiedz
#8
Jak mamy problem z tradzikiem to takze bedzie dobry dla nas rzeski tonik lawenda Hildegard Braukmann. On bardzo delikatnie oczyszcza nam skore i mozemy miec ja delikatnie nawilzona i oczyszczona. Dbacie o to?
Odpowiedz
#9
Samo usunięcie pryszczy to niestety w niektórych przypadkach nie koniec problemów. Jak to ktoś tutaj wcześniej wspomniał, czasami potrafią one pozostawić także trwalszy ślad. Trzeba więc znaleźć jakiś odpowiedni krem, który sprawdzi się w terapiach zmian potrądzikowych. Moja znajoma wie to niestety z własnego doświadczenia. Do tego właśnie typu problem dotknął jej skórę wokół oczu, co jest szalenie niefortunne, bo, jak pewnie wiecie, jest ona cienka i delikatna, więc trzeba pielęgnować ją ze szczególną ostrożnością i uwagą. Z tego co wiem korzysta ona z tego kremu-maski: https://www.ezebra.pl/pl/products/pieleg...47781.html i bardzo sobie chwali. Sam zresztą widzę postępującą poprawę – na pewno więc ten krem sprawdza się w terapii zmian potrądzikowych Uśmiech. Pewnie też nie tylko w tym.
Odpowiedz
#10
Sama też mam taki problem i od lat z nim walczę. Musicie pamiętać o tym, że regularna pielęgnacja jest tutaj bardzo istotna. Możecie wypróbować sobie na przykład krem z kwasem migdałowym: https://www.doz.pl/apteka/p109268-Pharma...enia_50_ml. On działa złuszczająco, w moim przypadku bardzo dobrze się sprawdza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama