Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wczasy za granicą
#31
Odpowiednia torba, albo walizka znacznie uprzyjemni wyjazd. Dzięki nim wszystko z łatwością znajdziesz i bez problemów zmieścisz się w drodze powrotnej Uśmiech Najlepsze i najtańsze torby podróżne znajdziesz w sklepie lux4u. Warto przejrzeć ich ofertę Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Witam, ja mam zamiar wybrac sie do NY. OD dluzszego czasu planuje t epodroz,a od kiedy zniesli wizy jest to rzeczywiscie mozliwe i mniej kosztowne. Co warto wiedziec przed wyjazdem? https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/be...zowego/ppj Chętnie poznam inne rady, pozdrawiam.
Odpowiedz
#33
W tym roku wybrałam wakacje za granica Uśmiech wybieram się na trekking pod K2 - to było zawsze moje marzenie Uśmiech chce się rozwijać w tym kierunku Uśmiech wyjazd trwa 3 tygodnie  - mam nadzieję, że wrócę z mnóstwem zdjęć Uśmiech
Odpowiedz
#34
Teraz jest to trochę ograniczone, no ale przecież granice nie są zamknięte, można latać do innych krajów. Może nawet i warto spróbować, bo będą tańsze bilety na samolotWink Ja wstrzymuje się jeszcze do przyszłego roku, zobaczymy jak sytuacja się wyklaruje. Jeśli dużo poróżujecie samolotami to może zdarzyły się wam już jakieś opóźnienia? Jest to normalne. Tu na stronie https://delayfix.com/opozniony-lot znajdziecie pomoc w takich przypadkach - firma zajmuje się odszkodowaniami za opóźnione loty.
Odpowiedz
#35
Marushhka ma rację. Unijne przepisy pozwalają na uzyskanie rekompensaty nawet do 600 euro. Sama się jednak przekonałam, że cała procedura może być niezwykle skomplikowana. Jak zgłasza się szary pasażer, to linie lotnicze milczą. Jedyny rozwiązaniem pozostaje skierowanie sprawy do sądu. Warto więc skorzystać z wyspecjalizowanych firm, które pomogą uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot
Odpowiedz
#36
Ja polecam wyjazd do hotelu Lubicz w pięknej nadmorskiej miejscowości. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, zarówno dorośli jak i maluchy.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#37
Myślę, że nasz kraj naprawdę jest piękny i można pozwiedzać nasze nadmorskie miejscowości. Ja co roku jeżdżę do hotelu Lubicz, gdzie wypoczynek tam jest gwarantowany, serdecznie polecam wszystkim którym brakuje trochę relaksu
Odpowiedz
#38
Ja w tym roku mam w planach Kostarykę z Itaką Big Grin Mam nadzieję, że to będą wspaniałe wakacje.
Odpowiedz
#39
Jasne, że można. Pytanie tylko, czy na pewno warto? Ja uważam, że u nas w Polsce mamy tyle różnych ciekawych miejsc, że bez problemu powinniście znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Wiem, że bazując na takich miejscach jak https://hthouseboats.com/dla-psow/ jesteście w stanie zaplanować niesamowity wyjazd. Takie domki nad morzem z psem są idealne dla ludzi, którzy nie chcą zostawiać swojego czworonoga samego. Też dla mnie jest to ważnym aspektem, dlatego też śmiało mogę Wam polecić to miejsce.
Odpowiedz
#40
Ja ostatnio byłam na Malediwach z Itaką - świetny kierunek, polecam!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama