Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wczasy za granicą
#21
Wczasy za granicą pewnie spędza większość z nas. Dlaczego? Bo tam mamy pewność,ze pogoda będzie idealna, a na tym zależy nam najbardziej. Jednak zanim zdecydujemy się na tak daleką podróż warto najpierw sprawdzić oferty jakie maja dane lotniska. My zawsze w pierwszej kolejności sprawdzamy na https://www.esky.pl/lotniska/ap/szz/szczecin-goleniow jakie mają aktualnie promocje cenowe biletów. A dopiero potem podejmuje decyzję czy lecimy w danym kierunku czy jeszcze poczekamy na lepszą okazję cenową. A wy czym kierujecie się przy wyborze lotniska? Czy nie ma to dla was większego znaczenia?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
W dalszym ciągu wiele osób jeździ na zagraniczne wczasy swoim własnym samochodem. Dlatego warto wiedzieć co zrobić w razie awarii elektryki w samochodzie. W artykule https://cukierski-auto-hol.pl/samochodem...elektryki/ znajdziecie bardzo ciekawe informacje na ten temat.
Odpowiedz
#23
A dla mnie super opcja zawsze jest biuro CoralTravel, jak chce gdzies tak po prostu jechać, to właśnie z niego korzystam, czy to z last minute czy z normalnych ofert przedsprzedażowych
Odpowiedz
#24
Nie uważam, aby wyjazd za granicę był konieczny. Na początek proponuję odwiedzić Szczecin i Ogród Różany w Szczecinie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości