Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Długopisy reklamowe z nadrukiem
#1
Hej! Rozpoczynam akcję promocyjną w swojej firmie, dlatego poszukuję długopisów reklamowych z nadrukiem firmy. Znajomy polecił mi: długopisy reklamowe z nadrukiem. Odwiedziłam ich stronę internetową: https://www.orangutan.com.pl i chciałabym poznać Wasze opinie, na temat ich produktów. Polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Mnie takie pierdółki robiła drukarnia w Katowicach Adatto. Mają duży wybór i pomagają w projektowaniu, dzięki czemu nie trzeba się znać na grafice, żeby mieć świetne materiały reklamowe. Polecam
Odpowiedz
#3
Oczywiście ja również należę do osób, które są zwolennikami właśnie takich rozwiązań i muszę przyznać, że jak najbardziej jest to ważna sprawa aby wiedzieć gdzie takie długopisy reklamowe najlepiej zamówić. Ja praktycznie za każdym razem zamawiam je bezpośrednio z https://dlugopisy-reklamowe.pl/ i muszę przyznać, że taki wybór jest dla mnie po prostu świetny.
Odpowiedz
#4
Moim zdaniem takie tradycyjne gadżety są najlepsze i najbardziej lubiane przez klientów. Wiadomo, że długopis zawsze się każdemu przyda. My na przykład zamawiamy takie długopisy reklamowe w firmie Capira. Może ktoś z Was miał z nią kiedyś do czynienia?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama