Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
jakie gatunki lubicie?

Jakie gatunki lubicie?
Ja słucham prawie wszystkiego: breakbeat, chillout, club, dance, disco polo, downtempo, drum n bass, dubstep, ebm, electro, emo, garage, grunge, hands up, hardcore, hardstyle, house, idm, industrial, jungle, metal, pop, punk, reggae, rnb, rock, screamo, techno, trance  Uśmiech
Pamiętaj, zawsze znajdzie się ktoś, kto Ci kibicuje
Wierzę, że po każdej burzy kiedyś wyjdzie słońce
Gdy krytykanci i malkontenci Cię dołują i w Ciebie nie wierzą, nie zastanawiaj się, czy mają rację. Bo nie mają. Musisz wierzyć w siebie zawsze,kiedy inni przestają
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Nie ograniczam się tylko do słuchania jednego gatunku muzycznego ale ostatnio najbardziej lubię Grunge oraz muzykę filmową.
Odpowiedz
Nie ograniczam się również, na przykład dzisiaj do południa słucham sobie ich http://fm.tuba.pl/artysta/The+Beatles 
Mimo że muzyka już wiekowa, na mnie działa relaksująco bardzo :Uśmiech dzień się wydaje taki łatwiejszy.
Odpowiedz
Klasyczny rock-dokładniej Hard Rock a czasem też inne gatunki i mniej skomplikowaną muzykę poważną.
Odpowiedz
Bo blues to zawsze blues jest,
Nigdy nie zawiedzie.
I choćbym nawet mógł mieć
Życie z samych niedziel,
To i tak bym nie zamienił
Tych niewielu nut,
Chociaż pełno w nich jesieni
I tak mało słów,
To i tak bym nie zamienił
Tych niewielu nut,
Chociaż pełno w nich jesieni
I tak mało słów.
Odpowiedz
Niby najwygodniej powiedzieć, że wszystkiego po trochu, ale ja jestem mega wielkim fanem dubstepu i trapu. Lubię, jak w samochodzie dudni bas. Duży uśmiech Wieczorami preferuję deathcore i hardcore. Uśmiech Facet też zmiennym jest, hahaha.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Ja to lubię gatunek - jak to moja żona mówi - RADIOWY Uśmiech Czyli co leci w radio to mi się podoba Uśmiech
Odpowiedz
Ja lubię wiele gatunków muzyki, nie mam jednego ulubionego. Zazwyczaj wybór zależy od mojego nastroju i czynności jaką będę robić, do sprzątania wolę szybsze kawałki. Dlatego muzykę uruchamiam w radiu internetowym http://fm.tuba.pl/play/28960/3/radio-katy-perry. Bo mogę też posłuchać tylko jednego wykonawcy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama