Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
Zbiórka na hosting forum (31 Sierpień 2019) ( dla chętnych )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
firma programy
#1
Zatrudniacie księgowe? Kurcze tych papierów coraz więcej i ciężko mi to ogarnąć. Rozważam jeszcze kupno jakiegoś programu, który by mi ułatwił ogarnięcie tego wszystkiego. Korzystacie z takich rozwiązań?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
My korzystamy z pakietu u nich wfirma.pl - generator umów online. Mamy tu wszystko i to za bardzo niską kwotę. Cennik masz na stronie.
Odpowiedz
#3
Ja do doradztwa finansowego dla mojego przedsiębiorstwa wynająłem niedawno firmę https://multiinicjatywa.pl/  którą polecił mi mój kuzyn. Korzystał z nich w przeszłości i chwalił za decyzje jakie pomogli mu podejmować. Ja potrzebowałem kredytu dla firmy ale na dobrych warunkach ale bank nie chciał mi takich dać. Dopiero oni załatwili mi w banku z którym współpracują. Także jestem im za to wdzięczny i wiem  że mogę im zaufać i powierzyć swoje finanse firmowe.
Odpowiedz
#4
Niektóre rodzaje oprogramowania dla firm sporo kosztują.
Sprawdź profesjonalne usługi sprzątające Małopolska!
Odpowiedz
#5
Moim zdanie warto zainwestować w takie oprogramowanie ze względu na własny komfort oraz możliwość dostępu do tych dokumentów na smartfonie.
Odpowiedz
#6
Jestem tego samego zdania.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja polecam program iAML, dla wszystkich tych, którzy potrzebują identyfikować osobę jaką jest beneficjent rzeczywisty funduszu inwestycyjnego
Odpowiedz
#8
Jest wiele programów, bez których firmie może być trudniej funkcjonować.
___
ranking nawigacji
Odpowiedz
#9
Skoro już mowa o nowoczesnym oprogramowaniu dla firm, to czy ktoś z was korzysta z systemów od firmy Primesoft, a dokładniej z elektronicznego obiegu dokumentów, o którym mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow? Wydaje mi się, że to całkiem niezłe rozwiazanie dla firmy, które może bardzo usprawnić jej działanie Wink A Wy jak sądzicie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości