Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
firma programy
#11
Niestety nie miałam do czynienia nigdy z tym oprogramowaniem
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
W wielu firmach stawia się na takie rozwiązania. Nowoczesne systemy informatyczne, odpowiednie programy znacznie ułatwią wam codzienną pracę. Tu może oferta od https://totalvnc.com także was zainteresuje. Znajdziecie tu program do zdalnego dostępu do komputerów w firmie, nawet po czasie ich pracy
Odpowiedz
#13
Programy w firmie mogą być naprawdę różne, ale ważne jest, żeby wszystko działało spójnie i jedno nie miało negatywnego wpływu na coś innego. Moim zdaniem, jeśli nie znamy się na programach ,warto poradzić się specjalistów, takich jak pracownicy przedsiębiorstwa usługowego Jantar http://jantar.pl/ . Oni na pewno doradzą, a może i wskażą, co na początku warto zrobić, żeby lepiej wystartować.
Odpowiedz
#14
To prawda, że w firmie potrzebne są różne programy. Na pewno warto zainwestować w polski crm, który pomaga w zarządzaniu i obiegu dokumentów. Na stronie bs4 możecie pobrać wersje demo i ocenić przydatność programu w swojej firmie. Moim zdaniem prawidłowy obieg dokumentów jest bardzo ważny dlatego warto zadbać, aby dokumenty były uporządkowane i prawidłowo przechowywane.
Odpowiedz
#15
Tak, to prawda oprogramowanie do firm jest istotne. W końcu trzeba iść do przodu, zgodnie z technologią. A takie http://www.bmm.com.pl/informatyka-w-zarz...eta-const/ oprogramowanie do zarządzania firmą znacznie wszystko upraszcza. Więc warto nad tym pomyśleć.
Odpowiedz
#16
Jeżeli nadal szukasz jakiegoś programu albo narzędzia, które by Ci ułatwiło pracę w firmie, to polecam zajrzeć na http://24ivalue.pl/ Ostatnio dużo osób chwali tę stronę Smile
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Ja polecam program analityczno raportujący iAML, dzięki któremu można zautomatyzować kilka procesów w firmie, która podchodzi pod ustawę o zapobieganiu prania brudnych pieniędzy. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak wyglądają np. 3 fazy prania brudnych pieniędzy to warto odwiedzić stronę iAML bo jest tam dużo ciekawych informacji.
Odpowiedz
#18
Jak potrzebujecie porad z zakresu księgowości ale także prowadzenia firmy to skontaktujcie się z https://www.glc.pl/uslugi/prawo/przeksztalcenia/ dla nich restrukturyzacje firm, księgowość, całe dokumentacje firmowe to bułka z masłem. Zajmą się Wami odpowiednio.
Odpowiedz
#19
Polecam wdrożenie systemu ERP ze strony: https://www.streamsoft.pl/systemy-erp/ . Daje on możliwość ograniczenia wydatków, ale też uporządkowuje procesy przebiegające w firmie, co znacznie usprawnia jej funkcjonowanie. Dzięki tym systemom łatwiejsze jest też zarządzanie tymi procesami i zasobami. Polecam
Odpowiedz
#20
(21.08.2019, 17:51)Henrietta napisał(a): If you need advice in accounting but also running a business, please contact https://www.glc.pl/uslugi/prawo/przeksztalenia/ for them company restructuring, accounting, all company documentation is a piece of cake. They will take care of you accordingly.

(05.12.2019, 22:13)mpire napisał(a): I recommend implementing the ERP system from:  https://www.streamsoft.pl/systemy-erp/ . It gives the opportunity to reduce expenses, but also organizes processes in the company, which significantly improves its functioning. Thanks to these systems, it is also easier to manage these processes and resources. recommend kamukta
hello,
thanks for sharing this is helpful or informative for me regards
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości