Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
Zbiórka na hosting forum (31 Sierpień 2019) ( dla chętnych )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
firma programy
#11
Niestety nie miałam do czynienia nigdy z tym oprogramowaniem
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
W wielu firmach stawia się na takie rozwiązania. Nowoczesne systemy informatyczne, odpowiednie programy znacznie ułatwią wam codzienną pracę. Tu może oferta od https://totalvnc.com także was zainteresuje. Znajdziecie tu program do zdalnego dostępu do komputerów w firmie, nawet po czasie ich pracy
Odpowiedz
#13
Programy w firmie mogą być naprawdę różne, ale ważne jest, żeby wszystko działało spójnie i jedno nie miało negatywnego wpływu na coś innego. Moim zdaniem, jeśli nie znamy się na programach ,warto poradzić się specjalistów, takich jak pracownicy przedsiębiorstwa usługowego Jantar http://jantar.pl/ . Oni na pewno doradzą, a może i wskażą, co na początku warto zrobić, żeby lepiej wystartować.
Odpowiedz
#14
To prawda, że w firmie potrzebne są różne programy. Na pewno warto zainwestować w polski crm, który pomaga w zarządzaniu i obiegu dokumentów. Na stronie bs4 możecie pobrać wersje demo i ocenić przydatność programu w swojej firmie. Moim zdaniem prawidłowy obieg dokumentów jest bardzo ważny dlatego warto zadbać, aby dokumenty były uporządkowane i prawidłowo przechowywane.
Odpowiedz
#15
Tak, to prawda oprogramowanie do firm jest istotne. W końcu trzeba iść do przodu, zgodnie z technologią. A takie http://www.bmm.com.pl/informatyka-w-zarz...eta-const/ oprogramowanie do zarządzania firmą znacznie wszystko upraszcza. Więc warto nad tym pomyśleć.
Odpowiedz
#16
Jeżeli nadal szukasz jakiegoś programu albo narzędzia, które by Ci ułatwiło pracę w firmie, to polecam zajrzeć na http://24ivalue.pl/ Ostatnio dużo osób chwali tę stronę Smile
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Ja polecam program analityczno raportujący iAML, dzięki któremu można zautomatyzować kilka procesów w firmie, która podchodzi pod ustawę o zapobieganiu prania brudnych pieniędzy. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak wyglądają np. 3 fazy prania brudnych pieniędzy to warto odwiedzić stronę iAML bo jest tam dużo ciekawych informacji.
Odpowiedz
#18
Jak potrzebujecie porad z zakresu księgowości ale także prowadzenia firmy to skontaktujcie się z https://www.glc.pl/uslugi/prawo/przeksztalcenia/ dla nich restrukturyzacje firm, księgowość, całe dokumentacje firmowe to bułka z masłem. Zajmą się Wami odpowiednio.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości