Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mleko modyfikowane, czy może karmienie piersią?
#11
Witam,jak przestac karmić piersią? Moje dziecko ciążko odstawic od piersi,a ma już rok. Czy przejsc na mleko modyfikowane? Co sądzicie o tym https://www.philips.pl/c-e/blog/matka-i-...ersia.html ? Proszę o wasze opinie,pozdrawiam.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
moja żona zdecydowała, że będzie karmić piersią dopóki będzie taka szansa bez szkody dla niej czy dziecka. w sumie jest to dla niej wygodne, bo ma zestaw ubrań do karmienia w tym bluzki do karmienia piersią więc nie ma problemu z nakarmieniem dziecka. narazie nie myślimy o mleku modyfikowanym, ale wasze rady z pewnością sie przydadzą
Odpowiedz
#13
Dobre ceny na mleko bebilon ma DOZ stacjonarnie, 800 g advance 1 kosztuje u nich coś kolo 47 zł, to najlepsza cena jaką znalazłam stacjonarnie
Odpowiedz
#14
Cóż, być może i Was to czeka. Przecież nie macie pewności, że uda się Wam karmić piersią. W http://mamotoja.pl/jakie-mleko-do-butelk...,r1p1.html znajdziecie więcej informacji na tematy związane z karmieniem butelką, dlatego też powinniście poczytać na ten temat więcej już teraz.
Odpowiedz
#15
Dla mnie to jest naturalne, że najwięcej czasu należy starać się karmić piersią, a potem się znajdzie jakieś odpowiednie mleko dla niemowląt, na spokojnie. Chociaż wiem, że niektóre z Was szybko tracą laktacje, dlatego dobrze jest się koło 8-9 miesiąca ciąży orientować. Ja na przykład od wielu osób słyszałam, że marka Hipp ma bardzo dobre mleko modyfikowane.
Odpowiedz
#16
kupujecie mleko bebilon? Zamawiacie w necie czy kupujecie stacjonarnie? Interesuje mnie wersja comfort, w aptece DOZ na miejscu znalazłam za 32 zl z groszami puszkę tego mleka, to chyba dobra cena?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Według mnie, skoro Twoje dziecko nie chce zrezygnować z mleka naturalnego, nie warto na siłę przestawiać go na modyfikowane. Tak naprawdę na pytanie jak długo karmić piersią powinnaś odpowiedzieć sobie sama. Ty wiesz najlepiej, co jest najlepsze dla Twojego dziecka.
Odpowiedz
#18
Myślę że to dobry pomysł ale czy wiesz Jak przygotować mleko modyfikowane? Krok po kroku tu jest wszystko opisane. Trzeba też wiedzieć że do przygotowywania mieszanki najlepiej używać niskozmineralizowanej wody źródlanej wysokiej jakości, opatrzonej rekomendacją instytutu pediatrycznego
Odpowiedz
#19
Są różne sytuacje, nie da się jednoznacznie powiedzieć co jest w każdej sytuacji najlepsze. Ja teraz szukam mleka i sporo czytam na forach i w sieci ogólnie np https://f.kafeteria.pl/temat-5756129-jak...noworodka/ Łatwiej wybrać jak się ma opinie innych i recenzje, co nie?
Odpowiedz
#20
oczywiście karmienie piersią ale sytuacje sa rożne, sama się nastawiałam na to żeby karmić jak najdłużej ale wyszło inaczej niż planowałam, dla maluszka wybrałam mleko hipp bio combiotic, to mleko ekologiczne. Mój maly dobrze sie po nim czuł, zero zaparć, kolek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama