Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
macie ochotę? jak często

Jak często macie ochotę? :)
(25.04.2018, 10:21)Karina89 napisał(a): Myślę, że w tych kwestiach nie ma ograniczników. No chyba, że partner akurat ma "pewne problemy"...  Czasami się zdarza, że mężczyzna niestety może nie sprostać oczekiwaniom kobiecie, ma problemy z utrzymaniem podniecenia itp. Na szczęście są takie środki jak  permen, które poprawiają seksualną wydajność, wyzwalają ochotę na sex. Co ciekawe produkt ten może być stosowany codziennie, a działanie utrzymuje się przez kilka godzin.

Być może ten problem ma podłoże psychiczne. W obecnych czasach często jest temu winny stres, zmęczenie, nadmiar pracy. Mój mąż swego czasu również przechodził przez taki ciężki okres. Pomogły  mu środki a wiem że wtedy znalazł Mensil na http://sportsempire.pl/mensil-erekcja-na...-problemy/ obecnie stosuje je już coraz rzadziej Oczko
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

U nas ostatnio był z tym problem bo jakoś nie było ognia w sypialni. Wymyśliliśmy więc zakup gadżetów erotycznych. Był to strzał w dziesiątkę! Najbardziej polecam analny vibrator Uśmiech
Odpowiedz
Jak są problemy to nieraz trzeba uciec się i do innych środków. Bardzo często problem stoi po stronie faceta, dokładniej to chodzi o impotencje. Jednak bez problemu można znaleźć w sieci odpowiednie leki na taką przypadłość. Sporo ostatnio słyszałam o tabletkach Spremax Control, też warto na Sportsempire poczytać obszerny artykuł na ich temat, jeżeli macie oczywiście takie łóżkowe problemy.
Odpowiedz
W sumie to coraz częściej Duży uśmiech Warto zainwestować w ciekawe gadżety oraz stroje erotyczne od http://skarbyafrodyty.pl Zapewniam że dzięki temu na pewno będziecie mieli częsciej ochote na zabawy łóżkowe. Warto przełamać rutynę w łóżku, zachęcam do tego Uśmiech
Odpowiedz
Jeżeli za rzadko, albo po prostu macie problemy jak niektórzy z erekcją to trzeba coś z tym zrobić. Eksperymentowanie w łóżku może pomóc, ale czasami trzeba pójść jeszcze krok dalej. Może słyszeliście o środku na potencje Kamagra? Poczytajcie sobie w artykule http://ddr2.pl/kamagra-opinie-dzialanie-skutki-uboczne/ czy wart go stosować i opinie o takich lekach
Odpowiedz
W sumie całkiem często jak tak myślę, ale najgorszej to tak się spasować żeby w parze obie osoby miały w tym samym czasie największą ochotę Duży uśmiech Co do życia erotycznego to na pewno w każdym związku jest coś do poprawienia. Ja teraz czytam na forstorapenis o sposobach na powiększenie penisa. Są bardzo popularne tabletki na to
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama