Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kantor
#1
Decydujecie się może na kantory online jeśli chodzi o wymianę walut? Ja powiem szczerze, że tą możliwość odkryłam całkiem niedawno. Wiedziałam o tym wcześniej, ale nie miałam okazji skorzystać i teraz jestem bardzo zadowolona, ponieważ można sobie sprawdzić ranking kantorów i wymienić bardzo korzystnie pieniądze.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Godny polecenia jest Pluskantor.pl. Korzystne kursy, zabezpieczenia jak w bankowości elektronicznej, więc taka wymiana jest szybka i bezpieczna. Taka wymiana trawa naprawdę chwilę, taka forma jest o wiele wygodniejsza i bezpieczniejsza.
Odpowiedz
#3
ja znam kilka ale najbardziej odpowiada mi chyba amronet Uśmiech konto jest darmowe, dziala 24/7 i ma fajne kursy
Odpowiedz
#4
Bardzo dobrze nam się wymienia walutę w Pluskantor, kursy dobre, szyfrowane połączenia więc bezpiecznie, wszystko ząłatwiam online. Chwalę sobie https://www.pluskantor.pl
Odpowiedz
#5
Kantor online to świetna opcja i można bardzo szybko wymienić pieniądze i przesłać je na swoje konto przez Waluteo. Przelewy są darmowe i tutaj można znaleźć najkorzystniejsze kursy walut. To świetna opcja dla każdego, komu zależy na czasie. Uda się tutaj bez problemu szybko wymienić pieniądze.
Odpowiedz
#6
Tak, często decyduję się na kantor online Cinkciarz gdy chcę wymienić jakąś walutę. Transakcje zawierane w ten sposób są szybkie i bardzo bezpieczne, ponieważ odbywają się za pośrednictwem szyfrowanych połączeń. Ponadto w serwisie mam okazję opłacenia każdej transakcji wieloma wygodnymi metodami płatności m.in. przez system Google Pay. Szczerze polecam każdemu kantory internetowe. Wymiana walut jest tu zawsze prosta i bezproblemowa.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Szukacie kantora walut, a nie słyszeliście o firmie Pomarańczarnia.pl https://pomaranczarnia.pl/kontakt/Kantor...King-Cross ? To, nie tylko porządny kantor online, ale również bogata siec kantorów stacjonarnych w Wielkopolsce. Co jest super? To, to że u nich możecie wymienić pieniądze na 10 popularnych walut.
Odpowiedz
#8
Jeżeli szukacie dobrego kantoru, ale nie chcecie iść do niego stacjonarnie, to polecam wam Serwis Diament: https://www.diamentkantor.pl/kantor-diament.html . U nich można całkowicie bezpiecznie, bezgotówkowo wymienić walutę. Można to zrobić kiedykolwiek chcecie, bo to działa non stop, w niedzielę, czy święta, 24/dobę. Ja bardzo chętnie korzystam z ich usług, zwłaszcza że często wymieniam złotówki na euro oraz na funty, kursy mają korzystne, polecam.
Odpowiedz
#9
(18.04.2019, 15:54)zosia898 napisał(a): Decydujecie się może na kantory online jeśli chodzi o wymianę walut? Ja powiem szczerze, że tą możliwość odkryłam całkiem niedawno. Wiedziałam o tym wcześniej, ale nie miałam okazji skorzystać i teraz jestem bardzo zadowolona, ponieważ można sobie sprawdzić ranking kantorów i wymienić bardzo korzystnie pieniądze.

Ja jestem akurat w tym temacie tradycjonalistą. Uśmiech Mam swój stały, sprawdzony kantor stacjonarny, w którym zawsze dostaję waluty, których potrzebuję, a przy tym mogę liczyć na korzystne kursy. Zawsze chodzę do kantoru CENT w Opolu, który ma ogromny wybór walut, a jednocześnie jest najtańszym kantorem w tym mieście. Na plus też to, że w razie czego klient może negocjować cenę! Właśnie dlatego nie zamierzam rezygnować z mojego kantoru stacjonarnego na rzecz kantorów online - niczego mi nie brakuje.
Odpowiedz
#10
Nie mam dobrych doświadczeń z kantorami online, zawsze jednak podczas wymiany utraciłam dość dużą sumę pieniędzy. Takiego problemu nie mam, gdy pieniądze wymieniam w kantorze stacjonarnym. Nie ważne od ilości wymienianych pieniędzy, korzystam teraz wyłącznie z usług kantoru BIGJACK https://bigjack.pl/kantor-szczecin/ w Szczecinie. Ich oferta, czyli kursy walut, są bardzo korzystne, jest to rzetelna i uczciwa firma, polecam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama