Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak upilnowac dziecko
#1
Czy ktos z was posiada cos takiego jak zegarek czy opaska na reke dla dziecka z gpsem? Musze kupic takie cos dla córki bo czesto zapomina telefonu z domu i mam problem by sie z nia skontaktować. Zegarek musi miec funkcje dzwoniące i funkcje wysylania powiadomien do mnie na telefon. Cena tak 150 do maks 200 zl Kupie cos w takim przedziale cenowym?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Sa takie fajne zegarki własnie, moja siostra ostatni okupowała dla swojego malucha. Taki zegarek dla dzieci z GPS jest naoprawde funkcjonalny zarówno dla dzieci jak i dla nas -mam. Bo jesteśmy spokojne o nasze dziecko, wszystko widzimy i w każdej chwili możemy do malucha przedzwonić.
Odpowiedz
#3
A smartwatch? One chyba też mają taką funkcję.
Odpowiedz
#4
Postawiłabym na smartwatch gps dla dziecka
Odpowiedz
#5
A czy słyszeliście o takim urządzeniu jak niania elektroniczna? Ktoś z Was posiada ją w domu? Czy sprzęt jest przydatny i czy warto w niego inwestować?
Odpowiedz
#6
Czy któraś z Was pracuje jako niania? Chciałam dorabiać w czasie studiów - od września.
Czy potrzebuję takich kursów - https://niania.pro/ ? Jak wy zaczynałyście?
Jakie miałyście kwalifikacje? Czy mam szansę dostać pracę, nie mając żadnych papierków?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
To może warto będzie mu kupić porządny smartwatch dziecięcy, jak na przykład model "Smartwatch dla dzieci z GPS Manta Kevin czarny" posiadający Wideorozmowy 4G, Lokalizacja GPS/WiFi/LBS, Geo-ogrodzenie, Licznik kroków, czy nawet 7 wbudowanych gier. Pozdrawiam serdecznie i koniecznie daj znać na jaką opcję się zadecydowaliście.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama