Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszt badania wariograficznego
#1
Ostatnio zastanawiałam się nad kosztami wykrywacza kłamstw. Czy ktoś z was wie ile kosztuje badanie wariograficzne ? Jestem ciekawa. Osobiście wiele osób korzysta z takich właśnie propozycji na rynku i ja też ostatnio nad tym myślałam, nie wierzę do końca partnerowi. 
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
ostatnio to badanie jest dość popularne, ze wzgledu do dostępność, skuteczność oraz właśnie korzystną cenę. Nawet fajny artykuł o nim znalazłam https://ginekolog-warszawa.edu.pl/badani...do-testow/ także mysle ze przed badaniem warto się zapoznać z nim
Odpowiedz
#3
O kurcze to ciekawe, naprawdę można skorzystać z takiego badania wykrywaczem kłamstw?
Odpowiedz
#4
W pierwszej kolejności powinniśmy dowiedzieć się, kogo głównie bada się wariografem i w jakich przypadkach. Na tej stronie https://www.wariograf.com.pl/kogo-bada-sie-wariografem/ jest ciekawy i wyczerpujący artykuł na ten temat, który z pewnością was zainteresuje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama