Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
blogi

Blogi
#11
Sama bloga nie mam ale czasami lubię poczytać jeśli akurat znajdę coś ciekawego na jakimś blogu.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Ja próbowałam kiedyś prowadzić bloga ale jednak to nie dla mnie Uśmiech Zdecydowanie bardziej wolę poczytać twórczość innych Uśmiech Ostatnio najcześciej zaglądam na bloga 5.10.15 http://www.51015kids.eu/blog/. Sporo ciekawych artykułów i rzetelnych informacji a z racji tego, że jestem mamą dwóch urwisów to tematy dla mnie jak najbardziej interesujące Uśmiech
Odpowiedz
#13
A pamiętacie jeszcze coś takiego jak RSS? Kiedyś lubiłam być na bieżąco i  korzystałam z tego praktycznie cały czas. Uśmiech Ostatnio przeczytałam ciekawy artykuł na A pamiętacie jeszcze coś takiego jak RSS? Kiedyś korzystałam z tego praktycznie cały czas. Uśmiech Ostatnio przeczytałam ciekawy artykuł na http://antyweb.pl/felieton-rss/ i chyba powrócę do Feedly. Czasami dobrze jest sobie przypomnieć dosyć wygodne rozwiązania, a starsze okazują się lepsze od tych nowych. Taka prasówka z rana to dobry pomysł do kawy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama