Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cholesterol
#1
Moja mama ma chorobę niedokrwienną serca, nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, teraz okazało się, że do wszystkiego doszedł podwyższony cholesterol. Lekarz zalecił więcej ruchu, zmianę diety, zapisał też odpowiednie leki. Zauważyłam, że Ezetrol cena korzystniej wychodzi w aptece internetowej, orientujecie się, czy tam realizowane są także leki na receptę, z uwzględnieniem refundacji?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W mojej opinii bardzo dobrą stronką jest ktomalek.pl, gdzie znajdziecie informacje nawet o tym, co to jestherbapect. Naprawdę świetna strona, bo sprawdzicie również dostępność leków w aptekach bez wychodzenia z domu. Jak dla mnie naprawdę prześwietne rozwiązanie!
Odpowiedz
#3
A ja sądzę, że podstawą jest zdrowa dietaUśmiech
Odpowiedz
#4
Oczywiście ze dieta ma duże znaczenie. Moja mama ma anemie i to od lat. Wiele leków próbowala i bywało roznie, wyniki skakaly jak piłeczka do ping ponga. Zakupilam jej na urodziny w prezencie wyciskarke wolnoobrotową Midea bo sama taka mam i wiem jaka jest swietna. Mama zaczela w niej robic soki, glownie z dodatkiem buraka i okazalo sie ze wyniki jej sie poprawily. Wiec jak widac to co jemy na codzien jest mega wazne Uśmiech
Odpowiedz
#5
Tak, ale poza dietą dobrze jest się też przebadać od czasu do czasu, ja to robię regularnie. Gorzej jest z rodzicami a więc tym razem wziełam udział w akcji droga do zdrowia https://www.drogadozdrowia.diag.pl/ pobrałam dla nich kupony rabatowe na 17 najważniejszych badań
Odpowiedz
#6
pamietam jak moj dziadek mial spory problem z cholesterolem. Nie odzywial sie zbyt zdrowo no ale sam przebywa w domu bo corka wyjechala a zona dawno temu zmarla. Wraz z mama postanowilismy wiec wyslac go do domu Seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu w Piotrkowie Kujawskim bo z tego co sie dowiedzialam to dbaja tam o swoich podopiecznych no i sa pod stala opieka lekarską. Rzeczywiscie tak jest - dziadek ma teraz idealne wyniki badan i czuje sie tam dobrze bo nie doskwiera mu juz samotnosc
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Nie powinniście bagatelizować takich kwestii, bo może się to znacząco odbić na Waszym zdrowiu. Jeśli potrzebujecie czegoś na obniżenie złego cholesterolu, to najlepiej zajrzyjcie do https://www.ziko.pl/apteki/gorzow-wielko...dzista-16/ To pozwoli Wam najskuteczniej poradzić sobie z taką poprawą Waszego zdrowia, dlatego też powinniście mieć to cały czas na uwadze. To ważna rzecz.
Odpowiedz
#8
Kardiolog polecił mi ciśnieniomierze ze sklepu Diagnosis. Polecam.
Odpowiedz
#9
Współczuję mamie, że tak choruje. Jak sobie radzi z tym wszystkim? Warto zagłębić się w daną tematykę i przeanalizować co możesz zrobić dla siebie więcej, niż np. powie lekarz. W materiale https://estetico.pl/jak-obnizyc-poziom-c...ce-watroby można dowiedzieć się, w jaki sposób obniżyć cholesterol i dbać o wątrobę, których składników unikać oraz jakie spożywać. Warto zadbać oczywiście o aktywność fizyczną, ponieważ wpływa na poziom dobrego cholesterolu i oczywiście może zmniejszać nadwagę.
Odpowiedz
#10
Zły cholesterol będzie też źle wpływał na serce, dlatego trzeba o siebie dbać i raz na jakiś czas odwiedzić takiego specjalistę. Od siebie na pewno mogę polecić Prywatne Gabinety Kardiologiczne dr n. med. Janusz Sielski , więc koniecznie zerknijcie sobie na całą ofertę tego miejsca.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama