Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
ósemki? miał czy ktoś wyrywane

Czy miał ktoś wyrywane ósemki?
No często się zdarza, że przed założeniem aparatu trzeba usunąć ósemki żeby zrobić więcej miejsca w szczęce. Ja musiałam usunąć bo nie dałoby się wyprostować zebów. Ósemki rwał mi bardzo dobry chirurg stomatolog w Krakowie. Też się bałam ale nie było tak źle. Po podaniu znieczulenia nawet nie zorientowałam się kiedy usunął zęba. Nawet nie trzeba było szyć. Naprawdę nie wspominam tego źle.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Ja miałam, przy odpowiednim znieczuleniu nie ma co się obawiać.
Odpowiedz
Ja miałam wyrywane 2 ósemki u dentysty http://www.kolodziejczykowie.pl/ . Gabinet stomatologiczny w pełni profesjonalny i wyposażony w nowoczesny sprzęt.
Ogólnie zabieg to wiadomo nie należy do przyjemnych, ale zależy od metody wyrwania wybranej przez dentystę. U mnie to trwało może z pół godziny..
Odpowiedz
Wyrywanie ósemek nie jest przyjemne. Dyskomfort będzie jednak mniejszy, jeśli ekstrakcji będzie dokonywać doświadczony stomatolog. Jeśli takiego być poszukiwał, udaj się do kliniki Impladent w Gdańsku. Z pełną oferta kliniki można zapoznać się pod adresem http://www.ziemlewski.pl/ (w swojej ofercie poza zabiegami stomatologicznymi posiada również zabiegi medycyny estetycznej).
Odpowiedz
Dla każdego kto boi sie stomatologa dobrym rozwiązaniem będzie leczenie zębów pod narkozą dzięki leczeniu zębów pod narkozą cały ból Cię ominie. Leczenie zębów pod narkozą tyczy się również usuwania zębów w narkozie, więc warto zorientowac sie w ofercie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama