Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie oprogramowanie dla firmy
#1
Moja firma stale sie rozrasta i też powoduje to to, że coraz więcej mam na głowie i procesy są coraz bardziej skomplikowane. Zastanawiam się nad rozwiązaniem tego problemu. Myślę, nad oprogramowaniem chmurowym navo365 chmura Słyszałam wiele dobrego o takich systemach jednak nie siedze w tym temacie kompletnie. Pomożecie coś?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W firmie na pewno przyda się jakiś dobry system do zarządzania dokumentami, aby utrzymać w nich porządek i żeby przechowywane dane były bezpieczne. Ja polecam system DMS od firmy Primesoft, o którym możecie się dowiedzieć więcej ze strony http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-d...system-DMS. Na pewno pomoże Wam on usprawnić wiele procesów w firmie Wink
Odpowiedz
#3
Oprogramowanie to firmy to naprawdę dobry pomysł. Nie znam osoby, która by o tym nie słyszała- jest to ostatnio bardzo popularne wśród przedsiębiorców. Ja wiele dobrego słyszałam o firmie https://www.absolvent.pl/pracodawcy/prof...n/opinie#/ Zajmują się procesem od samego początku, od projektowania aplikacji do jej wdrożenia.
Odpowiedz
#4
Musimy miec sprawdzone oprogramowanie. I tez takie, ktore bedzie dobrze zaprojektowane. Tutaj https://mobtech.interia.pl/systemy-opera...Id,2645191 znajdziemy rady, jak to jest z takimi aplikacjami i jak powinny one wygladac. Macie takie w swoich firmach?
Odpowiedz
#5
Wszystko zależy od charakteru firmy i od tego czego w niej potrzebujesz.
Zerknij sobie tu www.bizneslane.pl być może znajdziesz tam informacje na ten temat. Generalnie mając firmę trzeba się we wszystkim orientować i wiedzieć jakich błędów unikać i tak dalej.
Odpowiedz
#6
U mnie w firmie sprawdziła się bezpieczna chmura - a dokładniej mówiąc Lucy DMS Uśmiech nie mam obaw, że jakieś dane wyciekną na zewnątrz Uśmiech jestem pewna, że moim pracownicy doceniają zalety tego oprogramowania Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
W mojej opinii warto korzystać z chmury danych i nie wiem, czy podzielacie moje zdanie, natomiast warto poczytać sobie tutaj chmura wirtualna gdzie znajdziecie naprawdę całe mnóstwo bardzo profesjonalnie spisanych informacji właśnie o chmurach, więc warto sobie poczytać, przynajmniej moim zdaniem. Polecam.
Odpowiedz
#8
Jeśli firma chce się rozwijać to powinna co jakiś czas inwestować w nowe rozwiązania. Na pewno jednym z takich działań na korzyść firmy jest wprowadzenie nowoczesnych systemów usprawniających pracę. Po wdrożeniu systemu warto wykonać testowanie oprogramowania, dzięki któremu dowiemy się czy system jest bezpieczny, wydajny i czy dobrze będzie spełniał swoje zadanie w firmie.
Odpowiedz
#9
Widzę, że został już tutaj poruszony temat chmury obliczeniowej - nie ma co się dziwić, w końcu praktycznie każda z firm działających w sieci, korzysta z tego typu rozwiązań. Tym bardziej, że budując biznes w internecie trudno, przynajmniej na początku, jednoznacznie przewidzieć potencjał wzrostu. Dlatego też, chmura oferowana przez https://rst.software/pl/oferta/uslugi-w-chmurze/ jest tutaj niezawodnym wsparciem, z którego warto skorzystać.
Odpowiedz
#10
Zdecydowanie warto stawiać na nowoczesne rozwiązania, które będą efektywne i jednocześnie zapewnią bezpieczeństwo. O data center słyszałem bardzo dobre opinie. Rozwiązania jakie wdrażają znacznie ułatwiają pracę, a przy tym koszty żeby wszystkie niezbędne systemy działały na najwyższym poziomie i w pełni bezpiecznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama