Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
online i fakturowanie księgowość

Fakturowanie i księgowość online
#11
Wystawianie faktur to podstawa w przypadku własnej działalności i trzeba dobrze zaznajomić się z wszelkimi wymaganiami prawnymi w tym zakresie. Ogólnie prowadząc własną działalność trzeba dobrze znać się na przepisach prawnych, które należy spełnić i których trzeba przestrzegać. Warto poczytać sobie tutaj troszkę na ten temat- https://faktura.pl/wlasna-firma/jak-zalo...ospodarcza. W ten sposób nie będziecie mieć problemów ze skarbówką. Dzięki temu Wasza działalność będzie funkcjonowała bez zarzutu i przynosiła zyski.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Księgowość online to obecnie naprawdę dobre rozwiązanie. Moim zdaniem jakość usług jest taka sama jak biur stacjonarnych. Do tego wszystko można załatwić wygodnie z domu, bez konieczności biegania co chwilę do księgowej. Do tego często usługi te są rozwinięte, np. firma, z której ja korzystam ma w swoich usługach darmowe programy magazynowe.
Odpowiedz
#13
A ja bym w jednym miejscu chciał bym mieć i opiekę prawną, kadrową i księgową. I chyba znalazłem to o co mi chodzi. Zobaczcie tu http://www.glc.pl/kadry-i-place To outsourcing Kadr i płac. Bardzo rozszerzona oferta. Zajmą się wszystkim od umów opracepo listy płac jak i reprezentowanie firmy przed sądem.
Odpowiedz
#14
Przy czym rozliczenia podatkowe to kwestia, której nie powinno się bagatelizować. W zależności od tego, na jaką opcję się zdecydujecie, powinniście zawierzyć swoje rozliczenia specjalistom. W http://www.mddp-outsourcing.pl/uslugi/kadry-place/ znajdziecie informacje na temat księgowości prowadzonej przez MDDP. Warto zagłębić się w temat, by jak najbardziej na tym skorzystać.
Odpowiedz
#15
Polecam zapoznać się z tą stronką - https://wfirma.pl/ . wFirma ma wiele ciekawych narzędzi, dzięki któym prowadzenie ksiegowości jest dużo prostsze. Na stronce można też skorzystać z pomocy księgowych w razie jakichkolwiek wątpliwości.
Odpowiedz
#16
Forma księgowości zależy wyłącznie od nas. Dla mnie osobiście kluczowe jest to, by wybrać odpowiednie biuro rachunkowe pod Nasze potrzeby. Wiem, że wiele osób decyduje się na współpracę w takich kwestiach z biurem rachunkowym w Otwocku https://www.peter-green.com/, bo świadczą oni bardzo rzetelne i atrakcyjne usługi na polskim rynku. Dużym atutem jest to, że ma się wgląd do dokumentów przez 24h.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Ja takie sprawy załatwiam w biurze rachunkowym Asset: https://www.asset.rzeszow.pl/ Mam tam swoją doświadczoną księgową, także czuje się dość bezpiecznie. Polecam Uśmiech
Odpowiedz
#18
A powiedzcie mi jak to jest z tym fakturowaniem za granicą? Mogę działać z biurem z jakim chcę, czy może jest mi coś z góry narzucone? Pytam, ponieważ planuję na koniec roku przeniesienie firmy do UK z tą spółką http://cracovia.org.uk/oferta i zastanawiam się, czy będę mógł z nimi współpracować po przeniesieniu.
Odpowiedz
#19
korzystam z tax care, nie muszę nigdzie jeździć, online wszystko załatwiam, po papiery wysyłąją kuriera, ale jest też możliwość spotkania sie na żywo, bo mają biuro w moim mieście
Odpowiedz
#20
A gdzie mieszkasz? Czy oni są w różnych miastach? No i miesięcznie ile to cenowo wychodzi?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama