Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
online i fakturowanie księgowość

Fakturowanie i księgowość online
Nie uważacie, że przy wyborze biura rachunkowego dla swojej firmy, powinniśmy się kierować przede wszystkim tym, czy dane biuro posiada dostęp do nowoczesnego oprogramowania, takiego jak tu: http://sage.com.pl? Wszystko powinno iść z duchem czasu, także i biura rachunkowe. Nowoczesna księgowość to taka, która gwarantuje swoim klientom wszelkie dostępne udogodnienia, takie jak elektroniczny obieg dokumentów czy też wizyty online, bez konieczności krążenia po mieście.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Przecież jeśli się na tym sami nie znacie, to powinniście zawierzyć takie kwestie sprawdzonym firmom, takim jak MDDP. W ten sposób sami będziecie mogli być spokojni, bo rozliczeniami Waszej firmy zajmą się najlepsi specjaliści. Najlepiej zajrzyjcie na http://www.mddp-outsourcing.pl/uslugi/ra...-katowice/ i tam przekonajcie się, dlaczego to najlepsze rozwiązanie.
Odpowiedz
Widzę, że poszukujesz kogoś kto zajmie się sprawą rozliczeń w twojej firmie. A słyszałeś o biurze rachunkowości MG Finanse z Gdańska? Ja właśnie korzystam z ich usług i jestem zdecydowanie zadowolona. Odkąd z nimi współpracuje mam porządek w papierach, wszelkie płatności wszystko jest natychmiastowo rozliczane, także super.
Odpowiedz
(16.04.2018, 15:31)kropka napisał(a): A gdzie mieszkasz? Czy oni są w różnych miastach? No i miesięcznie ile to cenowo wychodzi?

wpisz sobie w google tax care i swoje miasto ;Oczko tego co wiem to mają placówki w wielu miastach w Polsce, na stronce https://taxcare.pl/ znajdziesz do nich kontakt
Odpowiedz
My już od dłuższego czasu pracujemy w firmie na systemie workflow/DMS, oferowanym przez firmę Primesoft, więc faktury wystawiamy praktycznie tylko i wyłącznie w formie elektronicznej. Wydaje nam się, że tak jest wygodniej i lepiej dla każdej ze stron. Ogólnie to z całego systemu, o którym poczytać możecie na http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-d...system-DMS jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wdrożenie czegoś takiego w każdym przedsiębiorstwie.
Odpowiedz
Ja tam nie jestem przekonany do biur rachunkowych online. Zawsze jeżdżę do Katowic do stacjonarnego biura. Swoją drogą mogę polecić tex experts. Korzystam z ich usług i jestem zadowolony. Jak jesteście ze śląska to polecam poczytać na ich temat Uśmiech
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Biuro rachunkowa to fajna sprawa, bo jest w stanie Cię nieco odciążyć.
Mój znajomy korzysta z usługi firmy tax experts.
Oferuje ona tanią księgowość dla małych firm, doradztwo podatkowe czy biznesowe.
Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą przedstawioną na stronie internetowej, bowiem to nic nie kosztuje, a może właśnie tego szukasz.
Odpowiedz
Mój znajomy korzysta z usług firmy tax experts.
Oferuje ona tanią księgowość dla małych firm, doradztwo podatkowe i biznesowe.
Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą, bo to nic nie kosztuje, a może właśnie tego szukasz.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama