Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia
#21
Wybór studiów jest ogromnie ważną rzeczą. Jeśli dokonasz dobrego wyboru, to będziesz chciała tam zostać jak najdłużej. Niektórzy tak mają i nawet załatwiają sobie fałszywe naklejki na legitymacje, co jest jednak bardzo ryzykowne. Takie naklejki na legitymacje studencką mogą okazać się jedynie źródłem problemów. Poczytaj sobie https://kruczek.pl/kolekcjonerskie-nakle...ch-uzycie/
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Studia to jedno, ale studia nie przygotują Cię do życia.
Zerknij sobie tu nauka angielskiego dla początkujących
masz tam super kurs języka angielskiego, który pomoże Ci w dobrym stopniu nauczyć się do porządku
tego języka.
Myślę, że spokojnie coś takiego może Cię zainteresować.
Odpowiedz
#23
Studia to najlepszy okres w życiu. Warto ten czas dobrze wykorzystać aby potem znaleźć wymarzoną pracę. Na studiach pierwszego stopnia niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie pracy licencjackiej bądź inżynierskiej. Taką prace licencjacką można później kontynuować na studiach magisterskich. Dzięki temu oszczędzamy czas i energie na poszukiwanie nowej tematyki badawczej.
Odpowiedz
#24
Mnie od zawsze podobała się weterynaria, ale nigdy nie byłam na tyle dobra, żeby się na nią dostać. Ostatnio znalazłam na stronie: https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Wetery...971,k.html podręcznik do weterynarii i jestem pod wrażeniem ile w takiej książce jest wiedzy do opanowania. Poza tym książka jest dość tania (aż dziwne)
Odpowiedz
#25
Jeśli jeszcze nie podjęliście żadnej decyzji co do uniwersytetu, gdzie chcecie studiować, to ja polecam wam studia za granicą. Trochę więcej na ten temat przeczytacie na stronie https://www.sp.edu.pl/studia-za-granica/ Gdybym raz jeszcze mogła wybrać uniwersytet, to na pewno byłby to londyński uniwersytet.
Odpowiedz
#26
A co ze studiami podyplomowymi? Warto robić? Zastanawiam się nad tym kierunkiem https://www.wsb.pl/torun/studia-i-szkole...bilne-line studiował ktoś z was online?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Ja często szukam dobrych ofert na książki w księgarniach internetowych. Tutaj np. jest całkiem fajna księgarnia internetowa: https://www.taniaksiazka.pl/felix-net-i-...50860.html, która często ma dobre pozycje w przystępnych cenach. Jeżeli szukaliście takiej stronki, to tym bardziej was zachęcam do zajrzenia, bo moim zdaniem naprawdę warto sprawdzić ich nowości książkowe i nie tylko.
Odpowiedz
#28
Uda się dostać na wymarzone studia jak też się wybierze wcześniej dobre liceum. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie ma dobre opinie i tutaj rzeczywiście można się przygotować do matury i dobrze ją zdać. Nauczyciele mają spore doświadczenie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości