Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymarzone wakacje
#61
Mojemu mężowi marzy się rejs w wakacje po morzu. Przymierza się więc do zakupu jakieś dobrej i bezpiecznej łodzi, którą moglibyśmy się wybrać na morze całą rodziną. Ja słyszałam, że producent łodzi Atlantic Marine to firma godna zaufania. A czy ktoś z Was miał z nią może do czynienia? Albo słyszeliście coś wcześniej na temat tej firmy?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#62
Dla mnie miejscem marzeń jest Dominikana Big Grin Byłam już raz z Itaką i marzę żeby tam wrócić...
Odpowiedz
#63
Ja marzę żeby polecieć na Dominikanę i chyba w przyszłym roku to się uda Uśmiech Mam już nawet upatrzoną wycieczkę z biurem Itaka.
Odpowiedz
#64
Mi się marzy lecieć na Kubę, jakoś ten klimat mnie zachwyca... planuje wycieczkę tam z biurem Itaka.
Odpowiedz
#65
Moim miejscem na ziemi są Malediwy Big Grin Byłej już tam kilka razy i ciągle chcę wracać, teraz czekam tylko aż Itaka wznowi loty i lecęee!
Odpowiedz
#66
Dla mnie Włochy są cudowne <3 Ukochane miejsce! Byłam tam z Itaką i chcę znowu Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#67
Moimi wymarzonymi wakacjami, jest plaża z czystą wodą, która jest gorąca, ale nie do przesady Big Grin. Dodatkowo, najlepszym rozwiązaniem na nudę w moim mniemaniu, byłoby czytanie książek. W tym roku mam zamiar ze sobą zabrać książkę: https://www.taniaksiazka.pl/alpy-wschodn...42397.html Mam tylko nadzieję, że uda mi się przeczytać.
Odpowiedz
#68
My chcemy jechać na wczasy nad morzem z dziećmi i znaleźliśmy niesamowite miejsce i to nad Polskim morzem! Domki na wodzie w Mielnie https://hthouseboats.com/dla-dzieci/, ze wspaniałymi widokami i niesamowitymi atrakcjami dla dzieci np. mini parkiem linowym. Dorośli również nie będą sie tam nudzić, ponieważ jest możliwość skorzystania z basenu lub kortu tenisowego. Polecamy!
Odpowiedz
#69
U mnie marzeniem jest Zanzibar... przegadałam chyba milion wycieczek Itaki w tym kierunku, mam nadzieję, że kiedyś się spełni.
Odpowiedz
#70
My właśnie wróciliśmy z Tajlandii, byliśmy tam z biurem podróży Itaka, bardzo nam się podobało i na pewno tam jeszcze wrócimy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama