Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy etap
#1
Hejka

Od niedawna poszukuję pierwszej, poważnej pracy na dłużej, zastanawiam się nad https://youaretheboss.pl/. Mój chłopak zaczął niedawno z nimi współpracować i jest bardzo zadowolony- zapewniają oni pełne szkolenie praktyczne oraz świetne kursy. Zarobki też są satysfakcjonujące. Może ktoś z was tam pracował?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Super pomysł, ja jestem tego zdania, że zmian nie trzeba się bać. Może zainteresują cię jakieś szkolenia kierowanie zespołem . Widziałam, że firma Human Skills ma w swojej ofercie takie szkolenia. Sama się zastanawiam nad zapisaniem, bo pracuję w dziale HR i przydałaby mi się jakaś dodatkowa wiedza.
Odpowiedz
#3
Patrząc po rynku pracy jak na teraz nie jest trudno znaleźć nową pracę, powinno się dowiedzieć się gdzie jej szukać. Jeśli potrzebna jest np. Praca Katowice uważam, że najlepiej sprawdzić w internecie, gdzie jest mnóstwo portali ogłoszeniowych z ofertami pracy.
Odpowiedz
#4
Jeśli marzy się Wam duża wypłata, to warto poszukać pracy w branży it. Na przykład na takim stanowisku jak senior java developer zarobki potrafią być naprawdę bardzo wysokie. Dlatego też uważam, że cały czas warto kształcić i rozwijać się właśnie w tej branży.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama