Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
smart kid belt
#1
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo naszych pociech to jesteśmy atakowani reklamami z każdej strony i ciężko coś wybrać. Ja kupiłem takie pasy https://smartkidbelt.com/pl/ i mam spokój jeśli chodzi o bezpieczny powrót moich pociech. Polecam się zapoznać z tym produktem.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest tradycyjny fotelik. Jednak wiele zależy od wieku dziecka i jego predyspozycji fizycznych.
Odpowiedz
#3
(20.05.2019, 14:30)Veronica napisał(a): Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest tradycyjny fotelik. Jednak wiele zależy od wieku dziecka i jego predyspozycji fizycznych.

Ja również tak uważam, takie foteliki wydają mi się przede wszystkim zdecydowanie bardziej bezpieczne. Bardzo duży ich wybór widziałam ostatnio w sklepie internetowym Smile, polecam się tam rozejrzeć, na pewno znajdziecie fotelik odpowiedni dla Waszego dziecka.
Odpowiedz
#4
Foteliki są bezpieczne i ja tez przewoze w nich dzieci ale te pasy kupilismy na wczasy by miec mozliwosc zabezpieczyc dzieci np w taksowce. Swietna opcja tez dla babci ktora chce wnuka odebrac ze szkoly a nie ma jak przepiac do niej fotelikow z naszych samochodow
Odpowiedz
#5
Bardzo fajny gadżet, świetnie się sprawdza jeżeli macie dziecko w samochodzie. Najlepsze jest to że nie wychodzi taki zakup wcale drogo Uśmiech Ja teraz też zastanawiam się czy nie kupić bagaznika samochodowego. Na stronie http://www.amos.auto.pl znalazłam takie propozycje. Może i wam się przydadzą takie akcesoria?
Odpowiedz
#6
u nas zdaly egzamin te pasy smart kid belt, zwazywszy na to, ze wozimy trojke dzieciakow z tylu Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Hahahah no własnie nam tez w listopadzie przyjdzie na świat 3 dziecko wiec Smart Kid Belt zgarnia kolejny plus. Inaczej bym dzieciaków nie pomieściła.
Odpowiedz
#8
No wlasnie wiele zalezy od dziecka, wiadomo ze fotelik dla malucha to podstawa ale jesli dziecko jest wieksze to nie ma przeciwwskazan by jezdzilo w pasie Uśmiech
Odpowiedz
#9
No wiadomo dla maluszka to tylko fotelik, przecież nawet Smart Kid Belt jest od 5 r ż.
Odpowiedz
#10
Te pasy skb są swietnym rozwiazaniem. Duzo czytalam zanim zdecydowalam sie je zakupic dla dzieci ale teraz wiem ze to byl strzal w 10 ! sa bezpipeczne wygodne i poreczne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama