Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje zimą
#1
Hej! Co sądzicie o ofercie Itaki Zima 2022/23? Atrakcyjne befefity do 30 września, więc trzeba się śpieszyć z kupnem. W ofercie m.in. takie topowe egzotyczne kierunki jak Zanzibar, Malediwy, Dominikana, Tajlandia, Madagaskar czy Kuba i to wszystko bezpośrednim lotem Dreamlinerem. Czy warto według Was? Ja mocno zastanawiam się nad podróżą na Malediwy.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja z polecenia znajomych skorzystałam z usług biura Konsorcjum.pl i będę im dozgonnie wdzięczna. Byłam na wyjeździe w Indiach. Mumbaj mnie zachwycił. Biuro zapewniło pomoc z wizą, a program był tak ciekawie ułożony, że naprawdę z ekscytacją czekałam na to co wydarzy się następnego dnia. Dodatkowym atutem był bezpośredni lot i super hotel. Ja bardzo polecam.
Odpowiedz
#3
Wakacje zimą też mogą być fajne
Odpowiedz
#4
Jestem ciekawa, czy warto rozważyć wyjazd nad morze zimą. Niedługo mam rocznicę ślubu i marzy mi się pobyt w apartamencie prezydenckim Gen. Charlesa de Gaulle w hotelu https://www.sofitelgrandsopot.com/pl/pok...de-gaulle/ . To jest mój pomysł na świętowanie naszej rocznicy. Chciałabym spędzić ten czas w pięknych i luksusowych warunkach. Ciekawa jestem waszego zdania.
Odpowiedz
#5
Ja właśnie planuję jakiś ciepły kierunek zimą

___________________________________________
Tutaj w Warszawie zrealizujesz licówki - świetny gabinet!
Odpowiedz
#6
Nam tak się spodobało na Hawajach, że lecimy jeszcze raz i znowu z biurem Konsorcjum.pl. Wybraliśmy Hotel Waikiki Grand położony w samym centrum Waikiki. Ostatnim razem więcej wypoczywaliśmy, a teraz chcemy też poznać więcej lokalsów i skorzystać z wycieczek z polskim przewodnikiem Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Naprawdę warto wybrać wycieczkę na Maltę z biurem Konsorcjum.pl! To niezapomniana podróż, która pozwoliła nam odkryć całą wyspę i cieszyć się niezwykłymi widokami. Stałe zakwaterowanie w hotelu 4* zapewniło nam stabilność i luksus podczas całego pobytu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama