Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uplawy z pochwy, pomocy ;(
#1
hej kochane, czy ktos wie co moga oznaczac zielonkawe uplawy z pochwy o dziwnym zapachu? nigdy czegos takiego nie mialam, dbam o higiene, a to nic nie zmienia ;(
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Najprawdopodobniej dopadła Cię jakaś infekcja pochwy, ale nie ma się co martwić na zapas. Najlepiej zadzwoń i umów się na wizytę u ginekologa, a w międzyczasie zastosuj jakiś środek przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy, na przykład Octenisept. Powinien załagodzić objawy, mi zawsze pomaga w takich sytuacjach.
Odpowiedz
#3
Koniecznie umów się na wizytę u ginekologa. Na https://tantumrosa.pl/zielonkawe-uplawy-pochwowe/ mozesz przeczytać sobie jakie mogą być przyczyny, co robić, jak zapobiegać. I warto się tego dowiedzieć, ale lekarz lepiej niech skonsultuje sytuację, bo jednak wtedy będziesz miec 100% pewności
Odpowiedz
#4
A próbowałaś stosować jakiś kosmetyków dla kobiet? Może wybierz się na rozeznanie so sklepu stacjonarnego https://ziaja.com/products/for/dla-mamy . Z tego co wiem mają tam wiele kosmetyków do higieny intymnej i panie zapewne pomogą Ci cos dobrać, ważne jest też to by miec odpowiednią dietę, bez diety to nic nie skurasz niestety.
Odpowiedz
#5
koniecznie lekarz, to nie ma na co czekac, badanie to podstawa, u mnie podobne byly objawy, utrzymywaly sie dlugo,po kiepskich wynikach z cytologii lekarz zalecil mi stosowanie zelu Papilocare i za pol roku mam do niego wrocic, podejrzewa u mnie wirusa HPV
Odpowiedz
#6
Pieczenie miejsc intymnych lek na pewno jakiś na to jest. Jak bardzo Ci dokucza idz do apteki i na pewn dostaniesz coś bez recepty. A potem do lekarza. Nie wiem jak jest u was ale u mnie zawsze kolejki więc tak robię że apteka i coś aby sobie ulżyć a potem lekarzUśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Konieczne jest sprawdzenie gdzie jest dobry ginekolog. Tu http://www.arciszewski.pl/ w Białymstoku można znaleźć dobrą klinikę i właśnie będzie można mieć robione wszystkie badania. Jak coś tylko się dzieje z organizmem to warto kontrolować to z ginekologiem.
Odpowiedz
#8
Jest wiele środków które pomogą wyleczyć ci takie przykre dolegliwości i możesz skorzystać z https://octenisept.pl/ który ma działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Koszt niewielki a skuteczność bardzo duża i można stosować nawet profilaktycznie żeby uniknąć nawrotu stanów. Ostatecznie zostaje wizyta u lekarza specjalisty który zaleci odpowiednie leczenie.
Odpowiedz
#9
Jeżeli infekcje nawracają to zastanów się, czy nie jest to problem suchości pochwy. Jeśli tak to kup sobie Vagisan. Jest to preparat, który nawilża i natłuszcza.
Odpowiedz
#10
Ja miałam odwrotny problem, z podrażnieniem, jak się okazało-spowodowanym suchością. Próbowałam różnych metod, z różnym też skutkiem. W końcu trafiłam na globulki Vagisan, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Nawilżają na długo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama