Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uplawy z pochwy, pomocy ;(
#11
Widzisz, takie sytuacje mogą mieć miejsce, dlatego warto na przyszłość poczytać jak zapobiegać infekcjom intymnym. Tak się składa, że ostatnio sama miałam okazję natrafić na interesujący materiał omawiający ten temat. Tobie także polecam go sprawdzić, bo zawiera dużo przydatnych informacji. Znajdziesz go w tym https://www.lakcid.pl/zdrowie-kobiet/jak...m-intymnym miejscu w internecie. Mnie on bardzo pomógł i pozwolił zwrócić uwagę na nowe aspekty. Może też znajdziesz tam coś nowego dla siebie? Sprawdzić warto!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
powodow moze byc wiele warto skonsultowoc to z ginekologiem dla pewnosci. ja znow problem mialam w druga strone bo po ciazy mialam niedobory sluzu i stosunek to byl wlasciwie niemozliwy.. dopiero zel feminum ktory polecil mi moj gine uratowal sytuacje Uśmiech
Odpowiedz
#13
Mój ginekolog po porodzie zaproponował globulki dopochwowe Cicatridina, bardzo szybko odbudowała mi się błona śluzowa i ustąpiły wszelkie dolegliwości jak suchości pochwy czy świąd . Wiem ze pomagają w regeneracji i szybciej pozawalają dojść do siebie Uśmiech
Odpowiedz
#14
Jakoś ostatnio nie zdarzają mi się upławy ani żadne inne problemy. Być może dlatego że stosuję tabletki vines dlatego dość często jestem u lekarza, zawsze mogę się poradzić jak coś dolega, mam też regularnie robione badania więc pani dr nie dopuszcza żeby zadziało się coś poważniejszego
Odpowiedz
#15
Też miałam podobne problemy ale przyczyną było zakażenie hpv, ginekolog zalecił mi papilocare i powtórne badania, do tego czasu kuracja żelem powinna przynieść już oczekiwane efekty
Odpowiedz
#16
Oczywiście, że tak. Chodzi w końcu o to, byście były w stanie odpowiednio zadbać o swoje zdrowie. Jeśli chcecie poprawić wygląd Waszych sfer intymnych, to koniecznie powinnyście zajrzeć do https://www.gyncentrum.pl/labioplastyka Dzisiaj takie zabiegi są coraz popularniejsze, więc warto zwrócić na nie uwagę.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama