Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
mieszkanie? czy dom

Dom czy mieszkanie?
Moim zdaniem to zależy. Po pierwsze dom to jednak droższa inwestycja (no chyba, że macie jakąś działkę od rodziny). To też zazwyczaj dłuższa budowa i więcej rzeczy człowiek ma na głowie. Choć dom ma dużo swoich plusów. My na razie zdecydowaliśmy się na mieszkanie w Lokum Di Trevi, ale nie wykluczamy, że za kilka lat pomyślimy o domu.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Wszystko  zależy gdzie chcesz mieszkać. Jak szukasz mieszkania w fajnej lokalizacji to warto zajrzeć na stronę lokum-deweloper.pl.
Znajdziesz tam nowe mieszkania wrocław deweloper i oraz mieszkania w Krakowie. Możesz sobie przejrzeć osiedla w jakich możesz zakupić sobie u nich mieszkania. Z tego co zauważyłam ich oferta jest najbardziej korzystna. Co fajne macie tam mieszkania w świetnej bezpiecznej lokalizacji.
Odpowiedz
Ja, w chwili obecnej szukam mieszkania na wynajem. Nie zamierzam kupować w Polsce ani mieszkania, ani domu, gdyż nie chcę tutaj mieszkać. Mam nadzieję, że za kilka lat uda mi się wyprowadzić za granicę do jednego z ciepłych krajów, gdzie będę mógł zostać aż do śmierci!
Odpowiedz
A ja chyba jednak wolałbym mieszkać w mieszkaniu. Dużym, przestronnym, ale mieszkaniu. Dom to zbyt duży obowiązek. O wszystko trzeba się troszczyć samemu. W mieszkaniu spora część obowiązków spoczywa na administracji, albo wspólnocie, a to jednak duże odciążenie. Dlatego często przeglądam sprzedaż mieszkań kraków i mam nadzieję ze w końcu znajdę moje wymarzone M. Uśmiech
Odpowiedz
Zdecydowanie dom. To o wiele bardziej komfortowe rozwiązanie, które daje większe poczucie prywatności. Jeśli planujecie budowę, to powinniście zajrzeć do http://www.szalunkiweb.pl/szalunki-do-wykopow skąd możecie nająć odpowiednie szalunki. To przyspieszy cały proces stawiania konstrukcji.
Odpowiedz
Dom jest super ale jest drogi i tak naprawdę nie każdego stać na zakup czy budowę domu. Ja zdecydowałam się na zakup mieszkania w Rzeszowie z rynku wtórnego a pomocą w jego wyszukaniu zajęło się biuro nieruchomosci123 opinie mają super więc wybrałam ich do pomocy. Mieszkań jest naprawdę sporo jednak aby trafić na to najlepsze trzeba przejrzeć sporo ofert i porównać nieruchomości.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Dom jest spoko, ale mieszkanie z kolei mniej męczące jeśli chodzi o pracę przy nim później. Osobiście chyba postawimy na mieszkanie właśnie. Jeszcze mamy to szczęście, że znaleźliśmy duże mieszkanie (Mysłowice akurat) i powoli zbieramy się do zorganizowania kredytu. Co do samego mieszkania, to wygląda ono tak jak na zdjęciach: http://www.domyslaskie.pl/
Odpowiedz
a to akurat prawda, że przy domu jest więcej pracy ale z drugiej strony coś za coś. Ja długo nie mogłam się zdecydować czy kupic mieszkanie czy budowac dom, bo trochę przerażały mnie te wszystkie formalności ale ostatecznie postawiliśmy na budowę. Wiadomo, do budowy trzeba się odpowiednio przygotować. Przede wszystkim jeśli zamierzasz budowac na własną rękę czyli tzw systemem gospodarczym to polecam już wcześniej kupić urządzenia i akcesoria np takie jak kastry i wiadra budowlane. Zanim rozpoczniesz budowę sprawdź czy czegoś nie brakuje. Potem takie "drobiazgi" bardzo utrudniają pracę. U nas wszystko zostało kupione dużo przed rozpoczęciem prac więc poszło w miarę gładko.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama