Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lokata plusbanku
#1
Jakieś opinie na temat lokaty plusbanku https://plusbank.pl/oferta-dla-ciebie/lokaty ? 

Jeżeli jest w złym dziale proszę o przeniesienie
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A czy orientujecie się może, jaki jest aktualnie podatek od lokat bankowych? I czy są może jakieś sytuacje, w których nie trzeba takiego podatku płacić? Kto z Was trzyma pieniądze właśnie na lokatach? Czy można dzisiaj na tym w ogóle zarobić?
Odpowiedz
#3
Siemanko. Jak już jesteśmy w temacie lokat to tak się zastanawiam nad tym jak można oblicz zysk z lokaty ? Bo jak już mamy tę lokatę to chcemy mniej więcej wiedzieć jaki możemy mieć z niej w ogóle zysk. Dlatego też zaczęłam szukać jakiś informacji na ten temat.  Ale każdy wie jak to jest z tymi informacjami w internecie. Także może ktoś już coś więcej na ten temat wie i może się wypowiedzieć.
Odpowiedz
#4
Lokaty jakoś teraz staneły pod znakiem zapytania, ja też zaczełam szukac innych możliwosci oszczędzania i inwestowania pieniędzy i trochę poczytałam o ppk, bo jak się okazało na podstawie tych https://www.wykop.pl/wpis/54377527/czesc...m-podsumo/ szczegółowych wyliczeń to się jednak opłaca
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama