Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
chore gardło
#11
Oczywiście, że infekcje związane z gardłem się zdarzają. Nie da się w 100% takich uniknąć. Gorzej, jeśli tego rodzaju problem zdrowotny często powraca. Wtedy według mnie wizyta w takiej poradni jak https://cmp.med.pl/cmp-ochota/laryngolog/  czyli u laryngologa to w sumie konieczne. Musi być jakaś przyczyna, a specjalista ma odpowiedni sprzęt dzięki któremu będzie mógł dokładnie zbadać i wskazać co się dzieje. Ta poradnia ma bardzo dobre opinie i świetnych specjalistów.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
u mnie na chore gardło swietnie sprawdza sie septogard w plynie, w formie takiego psikacza Uśmiech od razu praktycznie znieczula,przynosi natychmiastowa ulge no i co wazne- ma dzialanie przeciwzapalne, a nie tylko przeciwbolowe
Odpowiedz
#13
Niestety też mam chore gardło. Nikt mi tam nie zajrzał bo wirus, więc postanowiłam iść prywatnie do laryngologa. Widziałam, że sporo przyjmuje osobiście. A od gardła jest tylko jeden specjalista - laryngolog. Warszawa to duże miasto więc na pewno znajdę tu niejednego takiego lekarza, ale może zapiszę się w jakiejś klinice ? Ktoś z was poleci mi jakiegoś laryngologa ?
Odpowiedz
#14
Jeśli mamy dolegliwości bólowe gardła, problemy z zatokami to warto sięgać po naturalne środki jakie znaleźć można na https://asepta.pro/produkt/oregasept/ . Udowodnione działanie wspierające, ten kto ma problemy z gardłem na pewno doceni. Tak samo w przypadku zatok, ich leczenie bywa męczące, długotrwałe. A nie zawsze udaje się w pełni pozbyć dolegliwości nawet po leczeniu antybiotykami.
Odpowiedz
#15
Z wszelkimi chorobami gardła najlepiej zgłosić się do specjalisty, który najlepiej zna się na tego typu sprawach. Gdy miałam podobne problemy, odwiedziłam Panią laryngolog w Sosnowcu, która porządnie mnie zbadała i przepisała leki, dzięki którym dolegliwości szybko zniknęły.
Odpowiedz
#16
Przy chorym gardle super się sprawdza Octenisept. Wystarczy popsikać kilka razy i jaka ulga. A działa na wirusy, bakterie i grzyby. A infekcje wiadomo mogą mieć różne podłoże. Żeby nie znajoma pielęgniarka to bym do dzisiaj myślała, że tylko do odkażania ran można go stosować.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Gardło może boleć z różnych przyczyn. Ja zauważyłam, że w moim przypadku od gardła się zaczyna a kończy na zapalenie zatok . Już nie wiem sama co mam z tym zrobić i jak przede wszystkim z tym walczyć. Bo jednak jest to dość męczące na dłuższą metę. Może ktoś z Was miał podobny przypadek i sobie z tym poradził? Bo szukam tego typu informacji w internecie ale jakoś nic konkretnego znaleźć nie mogę.
Odpowiedz
#18
Ja zawsze staram się korzystać z konsultacji lekarskiej. Nie lubię sie sama leczyć. Lekarz jednak lepiej wie jakie leki będa najbardziej skuteczne. Chodzę do przychodni Nasz Lekarz, tam mam wielu specjalistów.w razie potrzeby moge zawsze skorzystać z wizyty u laryngologa, jakby problem był bardziej złożony
Odpowiedz
#19
Jakie tabletki na gardło dostępne w aptece bez recepty polecacie? Zaczyna mi coraz bardziej doskwierać i zastanawiam się co najskuteczniejszego można kupić w aptece? Do lekarza nie chcę iść, bo bez przesady, to tylko gardło. A może jakieś płukanki? Jakieś naturalne metody? Co Wam pomaga zazwyczaj?
Odpowiedz
#20
Warto wiedzieć jak wyglądają objawy anginy aby od razu wiedzieć czy chore gardło nie jest anginą. Jak wiadomo, angina wymaga specjalnego leczenia i warto zacząć jak najszybciej, aby uniknąć powikłań po niej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama