Otrzymaliśmy 26% naszego celu ..
Zbiórka dla forum ( dla chętnych )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa - jakie szkoły podstawowe polecacie?
#1
Warszawa - jakie szkoły podstawowe polecacie?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Wbrew wszelkim pozorom bardzo trudno o dobre przedszkole, czy szkołę podstawową w Warszawie. Jeśli jednak szukasz czegoś całkowicie pewnego, to wybierz jakąś placówkę prywatną. Bardzo podobają mi się miejsca takie jak przedszkole Harmonia w Krakowie (http://www.przedszkoleharmonia.pl/strefa-rodzica). Podobają mi się przede wszystkim dlatego, że organizuje się w nich wiele zajęć dodatkowych dla maluchów i rzeczywiście dba się o ich odpowiednie wychowanie. Może i trzeba zapłacić, ale warto.

Blush
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#3
Sądzę, że oprócz dobrej szkoły podstawowej warto również wybrać jakąś dobrą szkołę językową, w której dziecko będzie mogło podszkolić swój angielski. Co powiecie na przykład na ofertę szkoły językowej SPEAK UP na Ochocie https://www.speak-up.pl/szkoly-angielski...a-grojecka ? Organizują oni kursy nie tylko dla dorosłych, ale również i dla dzieci, więc może warto posłać tam swoją pociechę? W końcu w dzisiejszych czasach znajomość języków obcych to podstawa Wink
Odpowiedz
#4
Rozważ Niepubliczną Szkołę im. Wiktorii Wiedenskiej na Wilanowie. Syn jest teraz w 7 klasie i bardzo dobrze sobie radzi. Jest nawet laureatem wojewódzkich konkursów. Szkoła jest na poziomie.
Odpowiedz
#5
Wybór wcale nie jest prosty. Warto odpowiednio to przemyśleć, by zapewnić Waszemu dziecku jak najlepszą przyszłość. Moim zdaniem świetnie sprawdzają się takie miejsca jak http://thamesbritishschool.pl/ dlatego też powinniście przyjrzeć się im bliżej. Wiem, że tam znajdziecie najlepszą opiekę dla Waszych pociech.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości