Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa - jakie szkoły podstawowe polecacie?
#11
W Warszawie jest wiele wspaniałych szkół podstawowych. Moja córcia zamierza pójść do takiej szkoły w której będą najlepsze sprzęty laboratoryjne . Mała od małego uwidziała sobie, że będzie panią z laboratorium. Znalazłam jedną szkołę w Warszawie która ma profesjonalne sprzęty i to od firmy https://www.metrohm.com/pl-pl/przeglad-p...tr-ramana/ . Mam nadzieję że to będzie dobry Wybór i że córeczka nie zmieni jeszcze zdania , a jak zmieni to niech będzie szczęśliwa Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Ja ze swojej strony mogę podrzucić namiar na https://www.portaloswiatowy.pl/ . Idealne miejsce dla wszystkich, związanych w jakiś sposób z oświatą. Strona gromadzi mnóstwo artykułów, porad, aktualności jak również informuje o zmianach w przepisach prawnych. Oprócz tego daje możliwość korzystania z konsultacji z ekspertami od prawa oświatowego.
Odpowiedz
#13
Można pomyśleć też o tym, czy nie lepiej byłoby posłać dziecko do prywatnej szkoły. Jednak często tak są dobre warunki do nauki i też można dzieciom zaoszczędzić stresu. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie ma dość dobre opine i sami też ją wybraliśmy dla dzieci. Nauczyciele kładą tutaj nacisk też na języki, a o to nam chodziło.
Odpowiedz
#14
Dobrze też jak dziecko w szkole ma możliwość się uczyć bardziej języków. Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie oferuje nawet klasy dwujęzyczne  i jest to inwestycja w przyszłość dzieci. Jak tylko się chce rozwijać dziecko to można o tym pomyśleć.
Odpowiedz
#15
Już od najmłodszych lat dziecko powinno mieć zapewnione dobre warunki do nauki i dlatego trzeba się rozejrzeć za odpowiednią szkołą. Publicznych jest wiele teraz w dużych miastach. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to dobra szkoła, bo tutaj nauczyciele mają doświadczenie i widać, że inaczej podchodzą do nauczania. Dzieci tutaj mają wiele dodatkowych zajęć.
Odpowiedz
#16
Ciekawe, można wybrać jaki język chce się mieć jako "drugi"?
I mam dodatkowo jeszcze pytanie do wszystkich, co kupujecie nauczycielom na Dzień Nauczyciela? Mnie się podoba koszulka jeszcze zrobie z was ludzi, tym bardziej że teraz jest na promocji, ale nie wiem, co pomyslą inni rodzice. Dzielić się tym pomysłem? https://brooklynbutik.pl/t-shirt-lady-je...ludzi.html
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Rodzice interesują się teraz szkołami prywatnymi i to się coraz częściej słyszy. W takich placówkach rzeczywiście są lepsze warunki. Nam też się spodobała Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Właśnie też chcemy, by dzieci szybko opanowały angielski a tutaj jest spora takich zajęć dodatkowych.
Odpowiedz
#18
Też słyszeliśmy o Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie i właśnie tu posłaliśmy dziecko. Chcieliśmy zaoszczędzić mu stresu jak tylko się dało i rzeczywiście w tej prywatnej szkole dziecko z radością idzie do szkoły.
Odpowiedz
#19
(30.07.2019, 16:40)number4 napisał(a): Dobrze też jak dziecko w szkole ma możliwość się uczyć bardziej języków. Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie oferuje nawet klasy dwujęzyczne  i jest to inwestycja w przyszłość dzieci. Jak tylko się chce rozwijać dziecko to można o tym pomyśleć.

Sprawdzaliśmy wiele szkół zanim wybraliśmy placówkę dla naszych dzieci. Prywatne szkoły są świetną opcją i właśnie Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha to szkoła, która zadba o rozwój dziecka i jego szybką naukę. Zajęcia dodatkowe, angielski. To wszystko dostaje dziecko w tej szkole.
Odpowiedz
#20
A jakie jest wasze zdanie w temacie bezpieczeństwa naszych dzieci. Czy taka kontrola rodzicielska to dobry pomysł? Za moich czasów nie było takich różnych lokalizatorów, a teraz można bez problemu wybrać na przykład zegarek z gps i jeszcze innymi funkcjami. Dla mnie to lepsze niż zwykły telefon. Dużo bardziej praktyczniejszy, a bezpieczeństwo najważniejsze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama