Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa - jakie szkoły podstawowe polecacie?
#11
W Warszawie jest wiele wspaniałych szkół podstawowych. Moja córcia zamierza pójść do takiej szkoły w której będą najlepsze sprzęty laboratoryjne . Mała od małego uwidziała sobie, że będzie panią z laboratorium. Znalazłam jedną szkołę w Warszawie która ma profesjonalne sprzęty i to od firmy https://www.metrohm.com/pl-pl/przeglad-p...tr-ramana/ . Mam nadzieję że to będzie dobry Wybór i że córeczka nie zmieni jeszcze zdania , a jak zmieni to niech będzie szczęśliwa Smile
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Ja ze swojej strony mogę podrzucić namiar na https://www.portaloswiatowy.pl/ . Idealne miejsce dla wszystkich, związanych w jakiś sposób z oświatą. Strona gromadzi mnóstwo artykułów, porad, aktualności jak również informuje o zmianach w przepisach prawnych. Oprócz tego daje możliwość korzystania z konsultacji z ekspertami od prawa oświatowego.
Odpowiedz
#13
Można pomyśleć też o tym, czy nie lepiej byłoby posłać dziecko do prywatnej szkoły. Jednak często tak są dobre warunki do nauki i też można dzieciom zaoszczędzić stresu. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie ma dość dobre opine i sami też ją wybraliśmy dla dzieci. Nauczyciele kładą tutaj nacisk też na języki, a o to nam chodziło.
Odpowiedz
#14
Dobrze też jak dziecko w szkole ma możliwość się uczyć bardziej języków. Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie oferuje nawet klasy dwujęzyczne  i jest to inwestycja w przyszłość dzieci. Jak tylko się chce rozwijać dziecko to można o tym pomyśleć.
Odpowiedz
#15
Już od najmłodszych lat dziecko powinno mieć zapewnione dobre warunki do nauki i dlatego trzeba się rozejrzeć za odpowiednią szkołą. Publicznych jest wiele teraz w dużych miastach. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to dobra szkoła, bo tutaj nauczyciele mają doświadczenie i widać, że inaczej podchodzą do nauczania. Dzieci tutaj mają wiele dodatkowych zajęć.
Odpowiedz
#16
Ciekawe, można wybrać jaki język chce się mieć jako "drugi"?
I mam dodatkowo jeszcze pytanie do wszystkich, co kupujecie nauczycielom na Dzień Nauczyciela? Mnie się podoba koszulka jeszcze zrobie z was ludzi, tym bardziej że teraz jest na promocji, ale nie wiem, co pomyslą inni rodzice. Dzielić się tym pomysłem? https://brooklynbutik.pl/t-shirt-lady-je...ludzi.html
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości