Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
korepetycja
#1
Witam wszystkich, szukam korepetytora z matematyki dla mnie w Toruniu. Pożądane jest, aby korepetytor nie był zbyt drogi i zależy mi na tym, aby zajęcia odbywały się zdalnie online.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
BUKI to serwis z wieloma korepetytorami z różnych miast w Polsce. Usługi korepetytorów są absolutnie w różnych punktach cenowych. Możesz znaleźć odpowiedniego korepetytora do każdego przedmiotu w szkole i nie tylko. Radzę skorzystać z ich usług. Kiedy potrzebuję korepetytora, zawsze zwracam się do nich o pomoc.
Odpowiedz
#3
ciężko jest obecnie znaleźć korepetytora, gdyż wielu jest już zajętych. Dobrze, że jest taki serwis, który pomaga. Znalazłam już dla siebie korepetytora z języka angielskiego.
Odpowiedz
#4
To jest całkiem korzystne rozwiązanie
Odpowiedz
#5
Moim zdaniem ogromne znaczenie ma to, aby nauczyć się języka angielskiego szybko i bez żadnego problemu, a okazuje się, że naprawdę jest to możliwe. Jeśli tylko jesteście ciekawi konkretnymi usługami, to koniecznie zerknijcie na ofertę Szybka Nauka Pro . Oni podpowiedzą, co i jak robić, aby taka nauka była świetna.
Odpowiedz
#6
Ja uważam, że przyszłością jest programowanie, więc warto nauczyć dziecka właśnie programowania. Świetne kursy dla dzieciaków organizuje ta Akademia https://pixblocks.com/ . Warto zapoznać się z ich ofertą i dać swojemu dziecku szansę.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Widziałem, że też wiele osób zapisuje się na szkolenia dla fizjoterapeutów do https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/ . Nauka tutaj odbywa się w miłej atmosferze i co ważne wiedza przekazywana jest bardzo profesjonalnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama