Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tłumaczenia marketingowe
#1
Czy słyszeliście o usłudze  tłumaczenia marketingowe wykonywanej przez najlepszych specjalistów od marketingu?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja bym po takie usługi zgłosiła się do biur tłumaczeń. Takie firmy jak http://www.sct-tlumaczenia.pl powinny świetnie poradzić sobie z tego typu tłumaczeniami, a także i wieloma innymi ich rodzajami. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą na tego typu usługi dla firm oraz dla klientów indywidualnych.
Odpowiedz
#3
hmm a czym są takie tłumaczenia marketingowe? Czym różnią się od normalnych tłumaczeń? Czy do tego trzeba mieć jakiś skończony specjalny kurs SEO, czy każda osoba znająca dany język, może takie tłumaczenia wykonywać??
Odpowiedz
#4
W sumie w takich sytuacjach bardzo ważną sprawą jest również znalezienie dobrego freelancera i muszę przyznać, że ja właśnie tak chcę zlecać niektóre prace. Już nawet jakiś czas temu czytałem na stronie https://odfreelancera.pl/czym-sie-kierow...spolpracy/ czym kierować się kiedy wybieramy właściwego freelancera.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama